merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

sevdiği kadını bırakıp giden erkek

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. yarın öbür gün dönüp "ben gittim çünkü senin şu şu davranışların bana gitmem gerektiğini hissettirdi yani aslında ben gitmedim sen beni gönderdin hatta ve hatta sen gittin yada zaten hiç olmamıştın!"
    diye üste çıkmaya çalışıp insana küçük dilini dahi yutturabilecek erkek türüdür. kendini ne kadar ikna etmeye çalışırsa çalışsın gitmiştir, noktadır.
  2. gitmek zorundadır demek. o gittikten sonra neden gitti, suç bende miydi, yoksa onda mı tüm suç bu kadar mı cesaretsiz diye düşünmelere, suçlamalara, sorgulamalara gerek yoktur.
    gitmiştir çünkü, önemli olan budur.
  3. sözde sevdiği kadının da onu sevdiğine emin erkektir.
    gider, sonra geri gelir ama geri geldiğinde; kendisinin de terkedip gittiği sözde sevdiği kadının da aynı insanlar olmadığını görür. onun için hiç dönmesindir. uzak kalsındır. çünkü dönerse kadın seviyor ya, kendindeki ve ondaki değişimlere rağmen kaldığı yerden devam edeceğine inanabilir. inanmak isteyebilir. belki her gün bunu istiyordur kim bilir?
  4. ya daha çok seveceği başka bir kadın bulmuştur, ya da sevdiği kadına acı vermeye başlamıştır. en güzeli çekip gitmektir.
  5. herkesin anlayamayacağı bi olaydır.
    gidenin mutlaka sebebi vardır. iki gönül bir olunca samanlık seyran olur lafına hiçbir zaman inanmayan insandır.
    sevdiğin zaman bütün sorunların üstesinden gelemiyorsun malesef. hayat o izlediğiniz filmlerden ibaret değildir.
  1. 1