• videolar

• görseller

• serge gainsbourg
  1. jane birkin'in büyük aşkı, şarkıcı, fotoğrafçı, yönetmen, müzisyen, her yaptığı olay olmuş bir adam. ailesi bolşevik akımıyla sürülmüş, fransa doğumlu rus yahudisidir. daha çok brigitte bardot, jane birkin gibi ünlü kadınlarla yaşadığı aşklarla ve kilisenin lanetlediği şarkısı je t’aime moi non plus ile tanınır. sonradan yaşam tarzı ve provokatörlüğü gerekçesiyle kendisi de kilise tarafından lanetlenmiştir. hayatındaki en önemli 3 şey kadın, viski ve sürekli içtiği gitanes sigarasıdır. jane birkin'le birbirlerini tamamladıklarını ve ayrıldıktan sonra hayatında ilk kez aşk acısı çektiğini söylemiş.
  2. -önceki giriyi yazmadığımı farzedin, yazmadım zaten-

"bana çok orospu çocuğu adamlar lazım" repliğine karşılık layığıyla önerilebilecek bir isim. rahat (hey siz nasıl demek? cool? a ye!) ve aykırı gözükmeye çalışıp kasıntı ve itici olan tuhaf bir adam. kofti karizmasını yediğim.
  3. bad news from the stars albümünde evguenie sokolov gibi bir parçaya imza atmış müzisyen...reggae ritimi üzerine osuruk sesini vokal olarak kullanıldığı bir parça olarak tanıtır.eşi benzeri yoktur. ne zaman ailecek dinlesek yüzümüze bir gülümse konar...
  4. okan bayülgen'in idolleri arasında elbet bir yeri bulunduğuna adım gibi emin olduğum kişidir.tipleri zaten benziyor;kepçe kulaklar,kemikli ve şekilsiz bir surat,kısa boy.sigara tutuşları da aynı.hatta jane birkin'le şirin ediger'i bile benzettim açıkçası ben.
    dikkat ediniz lütfen.