merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  • görseller

• seni özledim deyince ne kadar diye soran kız
  1. 2

seni özledim deyince ne kadar diye soran kız

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. bunu gerçekten merak eden kızdır, gerçekten ama. öyle boş boş "seni özledim" lafları yerine biraz olsun betimleme duymak isteyen kızdır, ne kadar özlediğini "betimlemesi" şeklinde. bu betimleme illa ki sözle olmaz, davranışla da olur, ki o daha makbuldür.

he şöyle de bir şey var, zaman geçer bunu bile duymaz olur o kız, o zaman da "iyi ki de sormuşum" der.

sonra da "zaten özleseydin..."ler başlar ve bitmez artık o anlar.

eh, adı üstünde "zaten özleseydi" özlerdi seni.
  2. biraz betimlemek adına hem sözle hem davranışla olacak şekilde, elinle belli ölçüleri göstererek "na bu kadar" derseniz kesinlikle ilişkinizde yeni boyutlara geçiş kapıları açılacaktır. sizi heyecanlı anlar bekliyor..
  3. aldığı cevap ne olursa olsun tatmin olmayan ve salak bir şekilde soruya devam eden kızdır.

-tamam ama ne kadar çoooeeaakk??

bu sorunun da cevabı yetmez, mutlaka devamında şöyle bir şey gelir:

-tamam ama niye hiç bunu göstermiyorsuuueeann?

follofoş olursun bir anda, naza çektiğini bilirsin ama, yapma be kardeşim, özlemesem neden yanında olayım ki şu an?
    kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz yahu, aşk ve özlem sadece bu sorulardan ibaret mi kaldı?

fazla naz aşığa kasık biti bulaştırır...
  4. -sokağın tavanı kadar.
    şeklinde cevap verirseniz kızı hayattan bezdirirsiniz. yaşama sevincini alır, honolulu'ya manav açmaya gönderirsiniz. yapmayın beyler. romantik olmayın. böyle salak soru mu olur lan hem?
  5. hala ilk gençlik yıllarını yaşıyor olması muhtemel olan kızdır.
    ilgiye, sevgiye muhtaçtır.
    yalandan da olsa özlenmek de hoşlanandır.
    yine de bi şekilde cevap verilmesi gerekendir.
  6. bu kız ben oluyorum. 5 yaşındayken annem işten geldiğinde seni özledim dediğinde sorardım ''ne kadar ?'' diye. ''bal kadar'' derdi..
  1. 2