• görseller

• selin özkök karacehennem
    • selin özkök karacehennem
  1. bir tür evlilik danışmanı.elmax tv de program yapıyor.arayan bayanlara evliliklerini nasıl yürütmeleri gerektiğiyle ilgili tavsiyeleri oluyor kendilerinin.evlilik sanatı merkezi de varmış akmerkezin tam karşısında.her eve lazım bir teyze.
  2. kendisine "erkek arkadaşımla kavga ettim, arayıp kendisini boğazdan atacağını söyledi"diyen bir kadın izleyiciye "amaann bırak atsın bee atsınn oh bi iyilik yapsın" diyen kadın
  3. kusura bakmasın ama tv programında ortaçağ büyücüleri gibi bir mizansene sahip teyzedir. o makyaj o kostümler aman allahım.

bir de ses tonu var ki, fantastik ötesi. böyle duygusal bir mesleğe sahip biri için gayet korkunç bir sese sahip.

evliliğini kurtarmak için bu teyzeye gelen çiftler bu ses tonuyla karşılaşınca şöyle bir durum oluyor sanırım:

- (lan geldik ama dayanılmaz ki bu sese de be. çekilmez bu. 'he' deyip geçelim) hee.. he evet selin hanım. valla barıştık biz artık hiç ayrılmıcaz. hadi kaçalım artık. hee.. *

ondan sonra selin hanım da "ben bana gelen çiftlerin hepsini barıştırarak yolluyorum" diyor. iyi iş valla..

edt: bu arada soyadının ayrıca hastasıyım.. ortaçağ falan, bunlar güzel şeyler.
  4. yaşının ve yaptığı işin tam tersi bir kadın. güven vermiyor bir de. ne giymesi, nasıl giyilmesi, nasıl oturulması, açılan yerin nasıl kapatılması gerektiği hakkında yardım alması gereken bir hatun.
  5. evlilik dansı adlı garip programda jüri üyeliği yapmaktadır. programın garipliğiyle doğru orantılı fikirlere sahipmiş onu da görmüş olduk. yine de sevenler var tabii kendisini. saygı duymak gerek.
  6. -selin hanım kocam beni aldatıyor, aynı zamanda eve uğradığı zamanlar dövüyor. arada çocuk da var ne yapmalıyım?
    +canım de cicim de alttan al.
    -peki.

-selin hanım kocam benimle sinemaya, dışarda yemek yemeye falan gelmiyor. ne yapmalıyım?
    +başka yerde akrabaların var mı?
    -evet almanya'da teyzemler var.
    +onlara kaç.
    -peki

-selin hanım kocamla ilk evlendiğimiz zamanki gibi heyecanlı ve hevesli değiliz. bana karşı büyük bir isteksizlik duyuyor. ne yapmalıyım?
    +uzaklaş ondan biraz, o sana gelecektir kedi gibi.
    -peki.

-selin hanım şu an bir nişanlım var ve ailesi benim okumamı veya iş sahibi olmamı istemiyor. ne yapmalıyım?
    +boşver kızım, sen okumana bakıcaksın. sana adam mı yok?
    -peki.

bu tip şeyler söylüyor bu teyze. kara cehennemler içinde bir melek adeta.*
  7. genellikle lacivert farları, kırmızı allığı, pembe rujuyla ve joker*i andıran gülüşüyle karşımıza çıkan pek sempatik bir evlilik psikoloğu ve danışmanı.

ayrıca çok kibar ve görgülü bir hanımefendidir selin karacehennem*. evlilik dansı isimli yarışmada jürilerden cenk eren beyfendinin sürekli muhalefetine ve selin hanım bir zamanlar amerika'da yaşamış diye sürekli bunu başına kakmasına ses çıkarmamış ve canım cicim deyip alttan almıştır. sırf amerika'dan gelmiş diye ikinci bir oray eğin vakasıymış gibi bir muameleyi hak etmiyor kendisi.
  8. turkmax'ta program yapıyordu bir ara, sanırım hala yapıyordur. o program esnasında çaresiz evkadınlarından birisi aradı, başladı anlatmaya. kocası çok kıskançmış, amcasından, dayısından, kardeşinden bile kıskanıyormuş kadıncağızı. bi de her kıskanmasında yatak odasına götürüyor, soyup çıplak fotoğraflarını çekiyor ve herhangi bir hatasında bu fotoğrafları kullanacağına dair tehdit ediyormuş. tabii şiddet uygulamaktan da geri kalmıyormuş bu arada.

adam belli ki psikopat, selin hanım da bu doğrultuda konuştu epey. sonra yeterince ikna edici olamadığına kanaat getirmiş olacak ki patlattı bombayı; 'bak kızım, hemen boşanıyosun o adamdan! bir gün bi öldürür seni, bi daha da kendine gelemezsin!'