1. eğer kişiler uyumayacaksa yapılması iyidir. hem hazır banyoya gitmişken yatak örtüsü de makineye atılırsa tadından yenmez
  2. sırasında veya sonrasında yeniden sikişilmediği sürece sıradanlıktan ve basitlikten öteye gitmeyecek eylem. bu işin en kralı hatuna güzel bir kese atmak, yumuşacık lifle pamuk gibi yumuşatmak ve ardından hunharca sikmektir. ergenlere duyurulur.
  3. seks sonrası lazım gelen eylemdir.ancak aslında aklıma daima annem ve teyzemin konuşmasını getiren olaydır.içinde seks kelimesi var ama benm aklıma ne geliyor bakın.bir gün annemle teyzem alevilerden bahsediyorlar.alevi istemişte babası vermemiş de bıdı bıdı.annem alevilerle sosyal ilişkilerde iyidir ama evliliğe karşı bir insandır.ben de bunun nedenlerini bulmaya uğraşıyordum,sürekli taciz ediyorum annemi,bırak insanlar evlensin,umarım kocam alevi olur sen de gününü görürsün diyorum.ve sinirlenen teyzem sen daha küçüksün(ulan ergenliğim biteli yıllar oldu)ama söyliyim neyse,kızım abdest yok alevilerde,cenabetler.kahkahayı bastım.bunun dini gereklilikten çok bir hijyen meselesi olduğunu söyledim.nasıl bu kadar geri kafalı olmayı başarmışlardı.kültür farklı bilmem ne diye savun, bi nevi anlarım da,seks iki kişinin arasında toplumu niye alet ettin be teyze!