1. seks yapmak için metali gözüken kizlar, seks yapmak için metalci görünen erkeklerin de varolmasına sebep olan kızlardır.
  2. seks yapmak için ironi şekilde yazılar yazan yazarımsılardan daha etkili bir kişiliğe sahip olduğu aşikardır. en asil duygunun insanı olarak belli bir tarza odaklanmıştır, acizliği kendisinden değil, toplumun onu dışlamasından ileri gelir.

kendi hissiyatlarının dışavurumunu çeşitli nickaltı yazılarda göstermeyecek kadar duruşuna saygı gösterdiğimiz birisidir. ayrıca kesinlikle '' ben gerçek hayatta böyle takılıyorum, sözlükte ayrıyım, arızayım '' demez. iki yüzlü biri kesinlikle olmadığı için kendisini çeşitli uğraşılara adamıştır. boşgezenin boş kafası değildir kesinlikle, kafasını sekse yönlendirmiştir ancak para gibi konuları kafasına takmaz.
  3. aynı durum daha çok tikky diye tabir edilen insanlarda görülür, ki varoşlarda yaşayan gençlerimiz bile ona özenirler. rockçı hatun verir modası çoktan tüketilmişken, "club'a akalım, hap atalım, karıyla yatalım" tavrı moda olmuştur. hayvansınız rıza... çoğul olarak...
  4. -karıcım nasıl görünüyorum ?
    +inanmıyorum sana hamdi, bu ne hal, küpe, t-shirt, sakal, zincirler felan
    -bir hafta oldu sende halen tık yok, yanına yanaştırmıyorsun, ne yapacağımı şaşırdım be, anlıyor musun?
    +ah canııııım baştan söylesene şunu, gel bakim yanıma....mutckkkk mutckkkk
    -(...işe yaradı ulan...)