1. her ikisi için de mutluluk verici bir ihtiyaçtır. erkekler çapkınlıklarını, kadınlar duygusallıklarını kanıtlamak amacıyla ortaya böyle şeyler atabilir ama aslında bu cümle tam olarak bir saçmalıktır.
  2. farklı yorumlara açık bir fikirdir. kendi çapımdan baktığımda; tam tersine erkekler için söylenmesi gereken bir söz olduğunun kanısındayım hatta ileri boyutta üstüne basa basa da vurgulamak isterim. namus kavramı erkek için değil kızlar için söylenir bu yöne dikkat çekmekte fayda var. kuşku götürmeyen bir gerçek de vardır ki; bir erkeğin namusunun bir kızın elinden alınmamasıdır. zannımca giri sahibininn de direkt afişte edilmesine neden olmuştur..
    (bkz: bu giride gizli orospuluk vardır)

ya da sekse önem vermeyen birinin varlığından söz eder. hissiyattan yoksun bu düşüce de -affola- kaale alınası değildir hani..
  3. yasakların,sansürlerin ve bazı geri düşüncelerin olduğu ülkelerdeki insanlar için doğru bir önermedir.(bkz: türkiye) sınıfta eteği azıcık açılan kıza azıp,sahilde gördüğün onlarca kıza azmamak gibi bir durumdur.zira bu serbestliğe sahip ülkelerden birinin"çirkin kadın yoktur,az vodka vardır" atasözü güzel bir ispattır bu duruma.
  4. (bkz: ben şimdiye kadar böyle saçma salak bişe duymadım)

önermedeki erkeklere bok atma kısmını geçtim..takıldığım şey, kadınlar için "bir şey" olması..yalanınıza sokayım yani..en basitinden en detaylısına kadar tüm hipotezler ile kanıtlamaya ne benim yazmaya ne de sizin okumaya mecaliniz yeter..ondan dolayıdır ki şapka mapka çıkaracağınıza biraz dikkatli analiz edin şu yaşamı..hayata dair en büyük tadların birine cinsiyet takmayın, gereksizlik yapmayın, zevkine varın işin..
  5. seksist bir yaklaşımın sözüdür.
    ama pek yaklaşmadan söylenmiştir belli ki. gerçeklerden uzaktır çünkü.
    seks, ne kadın için bir şey, ne de erkek için her şeydir.
    seks, hem kadın hem de erkek için çok şeydir.
    öyle küçümsenemeyecek, göz ardı edilemeyecek kadar çok hem de.
  6. yanlış bir önerme...

kadın için her şey,erkek için bir şeydir.

kadınlar seks yaptıkları kişinin tek olmasını isterler.öyle dur bir de şununkini ölçeyim demezler herhalde .en azından ben öyle sanmıyorum.ya da öyle olsaydı kadına orospu derdik.

erkekler içinse bir şey: kalkanı indirmek.

yoğun duygularla yapılmıyor mu? yapılıyor elbette. cüneyt özdemir'in bile evlendikten 6 ay sonra eşini aldattığı bir toplumun bireyleriyiz.

daha ne olsun!