• isle of dreams
  1. seks hayatını anlatan erkekler bir dolu iken, sinsi gibi, sessizce, gerçeklerin açıklanmasını istemeyen gizli bir örgüt tarafından örtbas edilen insanlardır. halbusi, vardırlar. ve sayıları hiç de azımsanacak kadar değildir. bir de manyak bir insan olup bu konuda araştırmacı gazeteci olsam, ne tip bir üslup takınırdım, düşünemiyorum.

gegen die wand'ta görmüştük mesela bu kadınları.

- seninki yalıyo mu kız ?
    - hı hım. kedi gibi.
    - kedi gibi mi ? ay ne güzel. bizimki inek gibi yalıyo valla.
    - kikir..
    - kikir..
    - kikir..

"kikir kikir" ile biten muhabbetlerin şahıdır ayrıca.
  2. - ne oldu abla, ne kıvranıyorsun ?
    - ayy. kız, enişten dün gece bi sapladı, hala boynumu çeviremiyorum.
    - kikir..
    - kikir..
    - kikir..
  3. bu kadın olmanın gerekliliklerinden birisidir. çünkü neredeyse her kadın kaptığı erkeğin ne kadar güçlü, seksi, anlayışlı, kaslı, azgın yani mükemmel olduğunu dosta düşmana göstermek ister. bu onlar için bir övünç kaynağıdır. diğer kadınlardan o mükemmel erkek sayesinde üstün olur. ondan sonra sonra bik bik konuşuyorlar. yok feminizmmiş, yok bilmemneymiş, pehh...

- geçen bizimkisini bi karışladım, aa, karışla karışla bitmiyor! ayol o neydi öyle...
  4. kendi kendisine yetemeyen, ama garip bir tezatla kendine çok güvenen, kadın olmayı ''ne kadar cinsel aktiviten varsa o kadar kadınsın'' olarak anlayıp, herkesin öyle anlamasını bekleyen, acınası kadınlardır.
  5. geçen gün takılıyoruz eniştenizle diye başlıyorlardır her halde anlatmaya. eniştenin pipisi şöyle büyük, şöyle eviriyor, şöyle çeviyor, pozisyon zenginliği desen fena, valla yatağa girdimi aslan mübarek diye sürer gider her halde.
  6. psikiyatristle ya da evlilik terapistiyle (bu "evlilik terapisi" hadisesine sinir oluyorum da, o bi' dursun kenarda) konuşan kadın olabilir. malum, bazı sorunların kaynağı seks hayatıdır. ha bir de hipnotize edilmiş olabilir bak.
  7. paylaşmayı seven kadınlardır. isteyen istediğini istediğine anlatır dinleyen olduğu sürece. aslında merak ediyorsunuz lan değil mi nasıl anlatıyorlar acaba ah bir tanesi de gelse bana da bir anlatsa diyorsunuz hadi başka kapıya hadi.