• görseller

  • seks esnasında prezervatifin vajinada kalması
 1. vajinal ilişki sırasında, belli sorunlar nedeniyle, prezervatifin penisten çıkarak, vajina içinde kalması durumudur.

  bu durumla karşılaşınca, partnerin yavaş bir şekilde onu oradan çıkarmaya çalışması gerekir. çıkarılmasa da bir sorun olmaz. belli bir süre sonra kaşıntı başlar. jinekologa gidilir ve sorun çözülür.
 2. defalarca yada kalitesiz condom lar da böyle bir sorunun görülebilite oranı fazladır. aşırı hayvanlığa kaçmadan, soft dan hard a izlenen yolda tempo tutturulursa böyle bir sorun görülmez.
 3. içinin dolu olup olmadığı çok önemlidir.
  boşaldıktan sonra içi sperm dolu prezervatiften bahsediliyorsa dua edin de dökülmesin.
  içi boş olarak kaldıysa panik yapmaya gerek yok.
  yok eğer prezervatifin içinde penis varken kaldıysa kaynar su dökün
 4. eğer vajinada kalan prezervatifin bakıldığında alttaki lastik kısmı görünüyorsa hatun kişi ya da er kişi işaret ve orta parmağının arasına prezervatifi almak suretiyle hafif döndürerek gerek prezervatiften çıkmamış spermlerin vajinayla temas etmemesini, gerekse kadının canını acıtmamasını sağlayarak çıkartılmalıdır.
 5. arkadaş olmaz olmaz demeyin, böyle şeyler de oluyor. her şey insanlar için sonuçta. bu olay prezervatifin kalitesizliğinden ziyade, kondomun penise büyük gelmesinden kaynaklanıyor. büyük ihtimalle de boşaldıktan sonra ufalan penisten kondomun kayıp gitmesi ile meydana geliyor. yani s boyutta penise artistlik olsun diye xl kondom alırsan, böyle için içinden çıkılmaz bir durumda kalırsın. gerçekten içinden çıkılmaz bir durum, prezervatifi vajinadan çıkartmak deveye hendek atlatmak kadar zor olabiliyor. iki tarafında sakin olması ile çözülebilir.
 6. prezervatifin kafasının içerde kalmasından iyi olan durum.en azından yolunda gitmeyen birşeyler olduğu anlaşılır müdahale edilir.öbür türlüsü başına gelmiş biri olarak söylüyorum ki prezervatife olan güvenle işin bitip de ufaklığın tekrar günyüzüne çıktığı esnada şerefsizin kafasında ki bereyi çıkarıp atmış olduğunu görünce kaynar sular başınızdan dökülür.o yüzden naçizane tavsiyemdir gecede 10 posta giden gençlere-ah gençlik-arada çıkarıp bakın duruma, herşey yukardan görüldüğü gibi olmayabilir.
 7. dünyanın en korkunç olayıdır, baba olabileceğinizi düşünürsünüz bi an, sizin bir çocuğunuzun olabileceğini düşünürsünüz, daha çok gençtim dersiniz ama yavaş tempo devam ederseniz hiçbir sorun olmaz.