• görseller

• seda akgül
  1. bir zamanlar çok güzel bulduğum ve tamamiyle hasta olduğum lakin facebookta makyajsız fotoğraflarını görünce kendime geldiğim, güzel sesli hatun sunucudur. (siz de bakın hak vermezseniz güllaç olayım... facebookta herkese açık yani)
  2. türkiye nin en tarafsız, en cazibeli, en bilgili, en gezmiş görmüş, en çok burs almış, en çok okumuş ve en en .....

bir yolunu bulupda bir kahve içebilirmiyiz, oturup kaliteli 2 laf edebilirmiyiz diye bir türlü cesaret edipde soramadığım, her ctesi pazar sabahı tv yi açtığımda heyecandan vaktin nasıl geçtiğini anlayamadığım programın muhteşem sunucusu.
  3. kendisini çok güzel sanan mahlukat. hele bu sabah şaka gibiydi. bir haberden konu açıldı sarah jessica parker'a demediğini bırakmadı. yok efendim burnu kocamanmış, yüzünde ben varmış. cadılı bir film çekilse makyajsız oynarmış. ona rağmen nasıl bu kadar ünlü olmuş anlamamışmış. kadının ünlü olmasını kendine yedirememiş besbelli. hayır gören de kendisini beren saat falan sanır.
  4. hitler kafasına sahip sahte sarışın.
    hayvan haklarını savunmasını takdir etmekle birlikte "insan" haklarını umursamamasını görmezden gelemiyorum.