• görseller

  • seç
 1. uzun yol otobüsü olduğundan;yolcuların çoğunun ayakkabılarının çıkık olduğunu görürsünüz.
 2. adana ankara arasını en az mola yapıp en kısa zamanda alan otobüs şirketi. gerek otobüslerin rahatlığı gerek muavinlerin tavrı dört dörtlüktür. yolunuz mersin adana antep tarafına düşerse hiç düşünmeden seçebileceğiniz bir şirkettir. hizmeti süper fiyatları da uygundur...
 3. antep'ten, adana'dan, mersin'den batıya yolculuk yapacaksanız, ya da bu şehirlere batıdan gelecekseniz kesinlikle diğerlerini düşünmeye gerek kalmadan tercih edebileceğiniz seyahat firmasıdır. yeni otobüsleri neoplanlar lükstür, rahattır, temizdir. muavinleri sıcak davranır, bir dediğinizi iki etmezler, servis düzgündür. şoförleri hız limitlerine uyar, güven verir, zamanında götürür sizi gideceğiniz yere. mola verdikleri tesisler saçma sapan yerler değildir. yolcu profili de fena değildir. ayrıca bilet fiyatları da verdikleri hizmete göre gayet makuldür. hiç bir zaman bilet kontrolü yapmazlar. muavin yanınıza gelir, gideceğiniz yeri söyler, siz de evet orası dersiniz biter.

  kısacacası binin gidin seç'le gideceğiniz yere. ne varan'a ulusoy'a o kadar para verin, ne de sizi yollarda perişan edecek saçma sapan firmaları sırf bi kaç kuruş ucuz diye tercih edin. seç babamın oğlu değil. ama adamlar işini iyi yapıyor..bi de bizim üniversiteye servis koysalar daha bi sevecem adamları. çekilmiyor be otogardan üniversiteye elde bavullarla dandik şehiriçi otobüsleriyle gitmek.
 4. adana'ya otobüsle gelmek zorundaysanız tercih edilecek en iyi firmadır. otobisleri yepisyeni neoplan, muavinleri yılışık ve şakacı değil ve de en önemlisi otobüsün içi kokmuyor. sigara olur, ayak olur, soğan sarımsak olur, bu kokular bir çok otobüs firmasının vazgeçilmezleri arasında. varan ve ulusoy ise uçak biletinden pahalı bile olabiliyor kimi zamanlarda.

  baklavaları da var bunların leziz. istanbul fatih'te şubeleri varmış. güllüoğlu'na bayılanlar bir de bunu denesin pişman olmazlar.
 5. birde bu seyahat firmasına ait baklavacıları vardır seç baklavaları diye.öncelikle şunu sölemeliyimki gaziantepten getirilmiş olan taze baklavısında ağır bir tereyağ kokusu vardı ve ''basmışlar tereyağını'' dedim içimden yerken.ve tereyağının çok yüksek kalitede kullanmadıklarını düşünüyorum çünkü 2-3 güne fazla dondu baklava bu sürenin hakiki tereyağıyla yapılanlarda daha uzun olur bu süre.muhtemelen biraz iç yağını dondurarak don yağı şeklinde araya katıştırma yapıyorlar.ezmelerindende getirmişlerdi bakın fıstık ezmeleri gayet güzeldi baklavalara göre fıstık ezmesinin alınabilceği bir yer.

  belkide bir şubesinde boyle bir şey olmuştur başkalarında farklı olabılır bilemicem.
 6. koltuk arkası tv sistemine geçmiş gaziantep merkezli turizm şirketidir , zamanla bütün araçlarını neoplan starliner yapacaklarmış...