1. bacaklarını açıp odun gibi yatacağına, biraz zahmete girip vajina kaslarını sıkıp bırakmış ve vajinasına kan pompalarak hassasiyetini arttırmış, bu emeğinin karşılığını da ziyadesiyle almış bir hanımkızceğizimizdir.

konu komşu, bütün semt ona hayrandır çünkü o müthiş orgazm çığlıklarını duymamak mümkün değildir.

-necati?
    -efendim aşkım?
    -sen de biraz author okusana.
    -o küfürbaz, terbiyesiz, serseri herifi okuyarak terbiyemi bozamam ben aşkım. am sik göt meme yazıp duran pis bi herif işte. nesini okuyim o kamyoncunun.
    -peki necati. sen bilirsin. akşama bekleme beni yemeğe gelmeyeceğim.
    -nereye gideceksin karıcığım.
    -fuck buddy'im hürke ile buluşacağız otelde. beni domaltıp götümden sikecek.
    -aşkııım. ya ben bu anal sevdanı hiç onaylamıyorum. yaşlanınca kakanı tutamayacaksın aşkım. ne olur vazgeç bu analdan. terbiyeli terbiyeli hak yolundan sevişin. lütfen bebeğim.
    -of necati. of necati.
    -beni seviyosan, sözlerime değer veriyorsan analdan vazgeçesin karıcığım.
    -allah belanı versin senin necati.
  2. -hıtıdı hıtıdıdıdı hıthıtıdıdı
    +sana demiştim değil mi gülten. seni çok fena sikeceğim ve titreyerek boşalacaksın diye.
    -üşüyorum ulan pezevenk. kışın ortasında arabayı sahile çekip buz gibi soğukta arabanın içinde sevişilir mi! bari klimayı aç.
    +ama author falan dedi ki...
    -...
    +ama işte o de...
    -aç şu klimayı!
  3. aşık olunacak kızdır.

yalan yok şimdi. kimse yatakta odun gibi birini istemez. kadın dediğin yatakta meşrep olacak arkadaş. he sen "çük" kadar şeyinle o kadını orgazm edemiyorsan sözlük gibi mecralarda titreyerek sarsılarak orgazm taklidi yapabilirsin. o ayrı.
  4. şakk şakk!
    -kendine gel! senin gibi bi kıza bu hareketler yakışıyo mu hiç !
    +napıyosun be aptal köpeği !
    -ilk kez bir kızı orgazm ediyorumda heyecanlandım
    + maalesef edemedin taklit yaptım canikom !
    -valla? recep ivedik de yapabiliyor musun ya?