• videolar

• +12 görseller

• samsung galaxy s3
    • samsung galaxy s3
    • samsung galaxy s3
    • samsung galaxy s3
    • samsung galaxy s3
    • samsung galaxy s3
  1. püskevit diyorum lan püskevit.

vay anasını aldığım ilk telefon geldi aklıma. o t10'a tam 200 mark bi de 50 milyon vermiştim.
    telefonu da eve gecenin bir yarısı döndüğümden bizimkiler beni merak ederse arasın diye almıştım.

sabah yedide okula gitmek için evden çıkıyordum o zaman.
    akşam beşte de okuldan işe geçiyordum.
    12 de iş bitiyordu bir gibi evde oluyordum.
    evdekilere merhaba bile demeden yatağa düşüyordum. evet lan düşüyordum resmen.

şimdi samsung galaxy s3 gibi telefonları alıp 3 gün özelliklerini öğreniyorlar. 3 gün kullanıyorlar. sonra da 4'ü 5'i niye çıkmadı, çıksa da alsak diyorlar.

bence benim telefonum daha güzeldi.
    şarj bulsam hala çalışıyor hem
  2. ben babama aldım bundan. her gördüğünde bir mahcup olmalar, yanakları kızarmalar. spesifik bir aileyiz biz. o da bana babalar gününde traş pıçaaa almıştı.
  3. millette ne para var mına koyayım dedirten telefondur.
    çıkalı 10 gün olmadı; kenarda " ilerde samsung galaxy s3 çıkar filan mazallah, para bulundurmak lazım!" diye para mı biriktiriyorsunuz ne yapıyorsunuz?
  4. acaba diyorum 3-5 ay beklesem s3plus çıkar mı?
    belki süper amoled plus ekran koyarlar...
    taçvizini güncellerler, bir iki montaj yaparlar...

hayranım telefona, ama uzaktan...
    ne olacak benim bu platonik aşklarım...
  5. bir cep telefonu için en yoğun tanıtım ve reklam kampanyasının yapıldığı telefon. internette, televizyonda, gazetelerde, mağazalarda, reklam panolarında. aklınıza gelebilecek her yerde bu telefonun reklamı var. gözünüzü ne tarafa çevirseniz onu görüyorsunuz.

şu ana kadar bir tek tuvaletlerde reklamına rastlamadım onu da yakında beklemiyor değilim.