1. salon derken spor salonunun soyunma odasından bahsediyorum. varlığına az önce hayatımda ilk kez deneyimlediğim bir seks tecrübesiyle şahit olduğum kadın. bilen biliyor spor salonuna gidiyorum ben de calvin klein'in bahsettiği erkeklerden olmak için çabalıyorum. biliyorsunuz çağımız mastürbasyonlarından biri de vücut geliştirmek neyse.

bu sabah erkenden gittim çünkü günün diğer saat dilimlerinde kalabalık oluyor. her gittiğimde güzellik-zenginlik temeline dayalı bir evlilik sonucu artık çalışmasına gerek duyulmadığı kocasının parasının ikisine de yetebileceğine karar verilerek evde oturması tembihlenen bunun sonucunda eski sıkı halinden bazı sapmalar yaşayan evli bir kadın olurdu. gerçekten bir yıl öncesine kadar çok seksiymiş bu haliyle de ele avuca gelen bir kilo yakalamış ancak kendinden yaşça büyük zengin ve kısmen pedofili eğilimler gösteren kocası tarafından 'çok kilo almışsın neriman seni bir spor salonuna kaydettirsek' telkiniyle zoraki spor yaptığını şahsen ben tek gözlemimle elde edebiliyordum. yine de delikanlılıktan kaynaklı bir başkasının kadınına yan gözle bakılmaz düşüncesiyle hareket ettiğimden kendi halimde adonis bölgesi için biçilmiş olan ve yapması gerçekten zor olan alt mekik hareketini icra ederken açılan tişörtümün altındaki dövmeyi kestiğini fark ettiğimde kasık bölgesini daha iyi görmesi için eşofmanı biraz aşağıya indirmedim desem yalan olur. sonuç olarak benim de ilgilenilmeye ihtiyacım var sadece kadınlar dekolte giyecek diye bir şey söz konusu değil. tamamen tatmin amaçlı bu davranışımdan sonra duş almak için üst kata çıktım ve salon gerçekten sabahın dokuzunda bomboş oluyor. kadınların ve erkeklerin soyunma odaları yan yana onlar da bir üst kattalar. hoca kendi katında internetin başında facebook'tan arkadaşlarıyla sosyalleşme telaşındaydı. belli bir yaştan sonra facebook sosyalleşmesi internet olayını aşmış insanlardan daha yoğun yaşanabiliyor. yüksek ses müziğin verdiği etkiyle yanında deprem olsa haber olmayacak neredeyse. kendi kendime sonradan görmelik işte ne yaparsın, diyerek üst kat merdivenlerine yöneldim.

işte böyle bir ortamda 'neriman ve ben' yalnız sayılırdık ancak aklımdan hiçbir kötülük geçmiyordu tam soyunma odasının olduğu kata çıkacakken;

'bi dakka bi dakka önce ben çıkacağım'

diyerek çocuksu bir ifade takındı. tam o sırada yaşça büyük, zengin, kısmen pedofili eğilimleri olan kocasının yanında şımaramadığını düşündüm nedense. tam önümde ağır ağır merdivenleri çıkmaya başladı. istemsiz dolgun kalçalarını seyrederken bu defa da kendisi eşofmanını aşağı çekerek 'pembe tangası'nın iplerini görünür kılıyordu. bir tür intikam alma şekli diye düşünerek soyunma odasına girdim. merdivenler çok eğil birkaç basamak fazla olsa ereksiyon olabilirdim. iyi ki böyle bir şey yaşamadım diye düşünürken salonun kapısı açıldı gelen 'baran hoca' olmalıydı. tam

'hocam ben de size..'

derken içeriye adının sonradan sezin olduğunu öğrendiğim bu kadın girdi. elini dudaklarına götürdü ve 'sus' işareti yaptı sadece. donakaldım hiçbir şey diyemedim. sonra kulağıma şöyle fısıldadı;

'hiçbir şey söyleme'

zaten diyecek söz bulamıyordum 'tamam' bile diyemeden diz çöktü ve elleriyle penisimi okşamaya başladı. bir yandan yalıyor, bir yandan ağzının içinde yanakların iç tarafına başını sürtüyordu. istemsiz saçlarını elime doladım ve başını iyice bastırdım penise doğru. giderek kasılıyordum, boşalmak da istemiyordum. fakat dayanılır gibi değildi. kadın işi biliyordu. bütün meniyi ağzının içine boşaldığımda yalamasını durdurmadan hepsini yuttuğunda vücudumdaki kasılma yerini fiziksel boşalmaya bırakıyordu. sonra ayağa kalktı kulağıma eğildi ve şöyle fısıldadı;

'tadı umduğumdan güzeldi öptüm..sezin..'

donakaldım. çıkışta bir sigara yakıp sezin'in yaşadığı yalnızlığı gidermek ya da yalnızlığından intikam almak için bunu yaptığını düşündüm. özellikle son söylediği sezen aksu'dan izler taşıyordu bu da onun gerçekten ruhsal bir bunalım yaşadığının göstergesiydi benim için. fakat 'tadı umduğumdan güzeldi' demişti. ne yalan söyleyeyim hoşuma gitmişti bu ifade bir an gülümsedim sonra yoluma devam ettim;

http://www.youtube.com/...