merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  • görseller

• sahilde dudak dudağa öpüşen türbanlı kız
    • sahilde dudak dudağa öpüşen türbanlı kız
  1. 2

sahilde dudak dudağa öpüşen türbanlı kız

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #din
  1. başı açık kızın öpüşmesiyle aynı derecede çirkin görünendir. ben anlayamıyorum insanlar hiç mi rahatsız olmuyorlar bu kadar özel bir anı insanların içinde yaşamaya? ha türbanlı bir kız olmuş, ha başı açık bir kız olmuş. çok babaannem gibi konuşmuş olucam belki; ama söylemek gerek. kız dediğin, kadın dediğin biraz saklar kendini, teşhir etmez insanların önünde. ne yaşayacaksa insanların gözününde önünde yaşamaz, yaşamamalı.
  2. bin kere izah ettik. şahısların dini, giyimi, düşüncesi kendini bağlar. sonuçta, o bir kişinin hatasını onun temsil ettiği güruha lanse etmek dangalaklıktır.

bu din türbanlı ya da bikinililerin dini değil. ne kalın kafanız varmış lan. anlat anlat dilimizde tüy bitti!
  3. sahile almayarak bu iş çözülebilir; sahile giremezse sevişemez ve riyakarlıkta yapmış olmaz, çünkü bu ülkede tutarsız davranan bir tek o var, bu sorunu çözersek herşey hallolacak...
    ailesinin zoruyla kapandıysa, yapılacak birşey yok mevlana ne demiş: ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol. gitsin babasına açılcam ben desin babası veya ailesinden birisi de 'vay efendim başımıza orospu olcan sen bizim' deyip, ya dövsün ya da öldürsün.
    kendi isteğiyle örtündüyse ve dinin başka bir emrine uymamakta ısrar ediyorsa, sahil dışında başka yerlerde de öpüşme eğilimi gösteriyorsa, görüldüğü yerde yüzüne tükürülmeli, senin yüzünden bu ülke bu halde diye hesap sorulmalı bu yolla ıslah edilmeli ve ülkenin bu türden kurtulması gerekmektedir.
  4. gördüğümde azıcık şaşırarak bakıp ama hemen sonrasında da laik laik kafamı çevirip bakışlarımla rahatsız etmek istemeyeceğim özgür dişi birey. fakat yeri geldiğinde ortamında örnek olarak kullanırım bunu mahalle baskısına o ayrı.
  5. android mi lan bu heralde bu da öpüşecek, lan senle benle aynı mahallede büyümüş, aynı esprilere gülüp aynı şeylere üzülen normal bi insan bu da, uzaydan falan ithal etmedik biz bunları ayrıca sormak isterim acaba türbanlı bayanların yüzde kaçını orda burda öpüşürken falan görebiliriz.
    lan taksim de yürürken yolda görüyorum bazı bayanların bi sevişmediği kalıyor ama onlara kimsenin bişey dediği yok ama türbanlı yapınca tukaka, nasıl mantık lan bu.
  6. sahilde dudak dudağa öpüşen başı açık kızdan hiç bir farkı yoktur; ancak, ahlaksız olur başı açık olan; türbanlı da edepli-adaplı müslüman...

ek: ne alakası var kardeşim dinle-imanla; ahlakla-adapla aşna-fişnenin ?
  7. sevişirkende türban takabilitesi yüksek kızdır.dıştan bakınca edepli adaplı, el ele gördüklerine bile ayy namussuzlara bak diyecek kadar namuslu, dünyanın namus merkezi gibi görünürler ama sonuçta onlarda insandır öpüşürler sevişirler koklaşırlar kimileride kaşarırlar.
  8. --- yüksek dozda ironi içerebilir ----

başka nerelerden öpüşecektir ki??
    ha sorun türbanlı kızın öpüşmesiyse o zaman farklıdır..
    türbanlı bir kızdan ''namuslu'' hareketler beklenir..
    evet..
    ama belli ki kızı babası kapatmıştır..
    nice türbanlı kızlar görmüşümdür, cami merdiveninde bira içenlerden tutun da..
    türbanlı kız ''namuslu'' olmalıdır..
    evet..
    en azından öyle görülmelidir..

işte burda türbanın ne kadar kapatıcı ve aşağılayıcı olduğu görülür yine..
    türban kısıtlayıcıdır..
    din onunla yaşanmaz..
    sevişip öpüşmek namusu bozmaz...
    ama ''namuslu olduğum için türban takıyorum'' diyorsa o kız, öpüşmesin o zaman bi zahmet..

ille de ''yiyişen türbanlı'' görmek istiyorsanız gülhane parkı'na gidin derim ben..
    yerinde inceleme yapıp düşünmek daha iyidir bunu okumaktan..
    sevişmek herkesin hakkıdır..
  1. 2