merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  • görseller

• saatlerin bir saat geri alınması
  1. 1

saatlerin bir saat geri alınması

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #gündem
  1. 31 ekim 2004 pazar günü uygulanacak, bir saat daha geç kalkmamızı sağlayacak olay
  2. bazı avarellerin saatleri geri almak için gece 2'ye kadar bekledikleri olay. halbuki yatmadan önce sen geri al, ne bekliyosun 2'yi
  3. havanın daha erken saatte kararmasıyla birlikte,benim eve geliş saatlerimi de bir saat geriye alan hadise*
  4. dial-up kullanıcılarını "telekom giriş ve çıkış saatlerinize bakıyor hadi yine iyisiniz bir saat bedava" diye kandırmama yol açan geleneksel uygulama
  5. bugün saat üç dolaylarında yapılması gerektiğini öğrendiğim, her sene sanki bir saat kazanmışım gibi beni mutlu eden olay.keşke hergün bir saat geriye alsak*
  6. bu gece itibari ile yaz saati uygulamasının bitişini müjdeler hadise.
    ancak "fazla mı uyuyoruz, az mı uyuyoruz; bunu karıştıran tek ben değilmişim" diye de düşünmemi sağlar kendileri.
  7. telefona bakıp saat 4 buçuk olmuş uyuyayım dedikten sonra,bilgisayarın saatine bakmamla aklıma düşen olay..saat 3 buçuk daha erkenmiş diye de seviniyo insan..
  1. 1