1. alışverişinizi bitirmek üzere son aşaması olan kasada size sıranın gelmesi esnasında arkanızda onlarca kişi beklerken, o zamkla yapıştırıldığını düşündüğüm kahrolası poşeti açmaya çalışırken verilen amansız savaş. aldıklarınızın birazdan sizden sonraki adamın aldıklarıyla karışma olasılığına beş kala elleriniz tutulur o poşet açılmaz biryandan kasiyer elinde fiş ve parayla olayın ciddiyetini yüzünüze vururken o an tüm gözler sizdedir. hakikaten o poşeti açamama sırasındaki stres hali bir filmmiş gibi ta ki biri müdahale edip size yardım elini uzatana kadar sabırsız kalabalığın göz tacizine uğrar. püf noktasını bulduktan sonra eften püften başarılar arşivinize bunu da katabilirsiniz ve de.
  2. o anda ecel terleri döktürebilen bi durumdur.poşet inatla açılmaz o durumda.içinizden sizin bile bilmediğiniz küfürler edersiniz.
  3. markette yaşayabileceğiniz en zor anlardan biridir. bi yandan poşeti açmaya çalışırsınız diğer yandan sizden sonrakilerin gözünün içine bakarsınız. kampanyada olan ürünün son kalanını almaya çalışırken arkanızdakilerin size ettiği küfürleri hissedersiniz ya aynen öyle bir şeydir işte.
  4. poşet taşıma pozisyonundaki poşetlerin zemine dik bakan kenar kısımları birbirinin üzerine katlıdır.bir kenar seçilir ve katlama simetrisini bozan çizgi bulunarak poşet kolaylıkla açılır.aynı stikır açmak gibi. bu yolla bu poşet açma çabasının vermiş olduğu sıkıntıdan kurtulabilir, kalp krizi riskinizi yüzde 13,45 azaltabilirsiniz.*
  5. marketlerin kullandığı poşetlerin kalitesine göre farklılık derecesine sahip olan eylem bütünüdür.
    aslında 1.kalite ve düşük kalite poşetler arasında fazla fiyat farkı olmamasına rağmen başımıza sık sık gelen durumdur.
  6. üzerinizde büyük baskı yaratan hadise. o gavurun poşeti de açılmaz o anda şekilden şekile girersiniz bana mısın demez. arkadan homurdanmalar başlayabilir dikkat.