merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

sınav esnasında hocalara sorulan ilginç sorular

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. üniversiteye geldik hala bu sorunun formatı değişmedi dikkat çekmek için mi soraralar yoksa bu tipler gerçekten geri zekalımı hala anlayamadım.

-hocaaammm istediğimiz sorundan başlayabilir miyiz?
    +evet evladım seninde bildiğin gibi tek sorun seçim? (bkz: matrix)
    -nasılll????
  2. öss 2005...büyük sınav yani.sınav başlamak üzere heyecanlı ve gergin bi bekleyiş sürüyor.kocaman anfide birsürü değişik tip var.ben rahatım tabi.bilgisizdim iddiam yoktu bu yüzden rahattım..
    insanların telaşlı halini gözlemliyordum tam bu sırada malın teki salondaki görevliye sınav kaç dakka kaç soru var gibi babamın bile bildiği garip sorular soruyordu.
    sınav görevlisi 'ulan öküz sınavın kaç dakka olduğunu bilmiyorsan hiç girme sınava' der gibi sabırla cevap vermişti.
    ne garip insanlar vardı o sınav salonunda ya.o mal şimdi nerde kimbilir.peki sınava bir araba dolusu aile efradıyla gelen kız üniversiteyi kazandı mı acaba?sınava 30 tane kalemle giren garip insanlar başarılı oldular mı?ya da sınava 3 litre suyla giren yarışmacı o suların hepsini içip bütün soruları yapabileceğini mi sanıyordu?
    bu soruların hepsi cevapsız ama güzelmiş be şu öss tatlı hoş bir havası varmış.
    konu başlıktan bağımsız mecralara kaydı biraz ama olsun aklımdaymış yazıverdim.
  3. --- hocam sınavda hangi kalemi kullanalım ?

--- tükenmez evladım

--- peki yanlışları neyle silelim hocam ?

---???? ( karala gitsin )
  1. 1