1. ellerini bir kapmışcasına birleştiren ve içine su dolduran bir sıla gençoğlu, ormanda 19 litrelik erikli damacanası gücündedir.

  tanım: vücudunun yarısı el ve ayaklardan oluşan şarkıcı.
 2. dudaklarına aşık olduğum kadın. iyi kadın güzel kadın. bir yandan da video kliplerden anlamayan kadın.

  inşallah unutursun klibinde oluşturulan bir arkadaş ortamında koro halinde söz konusu parçayı söylüyorlar, iyi güzel de, sanırım sabahtan akşama kadar o parçayı söylemişler o gün. klip başlarken ortalık aydınlık, sonlara doğru akşam karanlığında hala aynı parçayı söylüyorlar.aynı ortam aynı kişiler. çok garip bir görüntü oluşuyor istemeden.

  bir de yara bende isimli parçası var.aynı sorun. parça çok güzel, miss gibi, fakat klipte çok enteresan görüntüler var.
  otel odası gibi bir yer, son derece fuhuşturucu bir erkek ve bir adet eski model yaylı yatak bulunuyor klipte.her şey iyi güzel, sıla hanımın haraketleri çok doğal fakat saçları höpbülü höpbülü dalgalanınca insan ister istemez takılıyor oraya. hemen yatağın karşısından kocaman bir fan var belli. otel odasında ne alaka abi böyle saçların dalgalanması falan. olmasaymış daha güzel olurmuş.

  o değil de dudakları pek bi' güzel.
 3. denizlili'dir.

  denizli'deki bir mekanda şöyle bir diyaloğa sebep olmuştur.

  - geçen sıla'nın babası geldi.
  * sıla kim?
  - hani şu sevişmeden uyumayan hatun var ya o!
 4. ooze venuedeki konseri olağanüstü geçmiş sanatçı. 23.00' da çıkması gereken sahneye ancak 00.00' da çıkabildi ama ona rağmen o kadar eğlendirdi ve güzel bir repertuarla çıktı ki hiç kimsede beklediğine dair kızgınlık kalmadı. ooze venue tarihinin en kalabalık günlerinden birini daha yaşadı ki biletli olup içeri alınamayanlar olmuş. şarkı seçimleri tekrar belirtmek isterim oldukça iyiydi, sezen aksu şarkılarını canlı canlı bu kadar güzel ve hissederek söyleyebilen benim dinlediğim tek insandır ve her daim konserine gidilesi dinlenesi insanlardandır.