merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 6

sıla gençoğlu

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #kültür sanat
  5. #kişiler
  6. #müzik
  1. fikret hakan'ın, hakkında; "sıla çok hoş bir kadın. geceleri rüyama giriyor. onunla birlikte olma düşüncesi beni çıldırtıyor. sevgilim olmasını isterdim." diye demeç verdiği kadın vokal.

evet fikret amca. vay anasını. bu yaşta bu açık sözlülük...
  2. yıllar önce bizim üniversitenin bahar şenliklerinde kenan doğulu'nun konseri olacağı akşamın gündüzünde sahne provalarında elinde bira şişesi ile kadeh kaldırmıştı bize. ben kendisine ilk o zaman garip duygular beslemeye başladım. dün akşam da televizyonda yara bende şarkısının klibini izlerken o beslediğim duygular depreşti. allah'ım dedim bu nasıl bir ses, nasıl içli bir şarkı söyleme şekli, aşk acısını nasıl derin ifade edebilme yetisi ve nasıl bir güzellikle buluşturmuşsun bu sanatı. yani sanat eseri olan aslında sıla'nın ta kendisi.

defalarca neşter vurulan
    sonra geçti deyip sarılan
    ama hala kanayan yara bende
  3. tarzına,duruşuna,sanatına ve karizmasına hayran olduğum hatun.meslektaşlarının aksine yılışık bir imaj çizmeyip mesafeli tavırlarıyla dikkatimi çekti ilk önce,şarkılarına zaten lafım yok .kendine has farklı bir anlatım şekli var ki dinlerken alıp sizi duygudan duyguya keşfe çıkarıyor adeta...
  4. değişken biri, sevgiliniz olsa herhalde hiç sıkılmazsınız. son 2 yıl içerisinde 20 tane fotoğrafını çekin, yirmisi de ayrı insanlar zannedersiniz.
  5. son klibini izleyip, ya güzel kadınmış aslında dediğim ama daha sonra bu geceki medya kral'ında görünce korkmama neden olacak kadar çirkin görünen bir kadın. tuhaf doğrusu
  1. 6