1. tanıdıklarımın hepsi gibi "kendine güvenen şöyle gelsin" diye başlayan kadın. ilişkimizin ortalarına doğru "hastalık hastası oldum senin yüzünden" diyerek kendine güven seviyesini bayağı bir düşürdü."dünya yansın koyverdim" diyip umursamaz tavırlarda olduğu izlenimini yaratmaya çalıştı üstüne bir de "tipim değilsin üstü kalsın" deyip tekrar meydan okumaya başladı.bundan sonraki hareketini merakla bekliyorum.
  2. kliplerinde en hüzünlü şarkıyı söylerken bile takındığı umursamaz tavırlarıyla; romantik, melankolik şarkılarının inandırıcılığını azaltan şarkıcıdır
  3. kendisine açık mektup yazmak istediğim şarkıcı.

sevgili sıla;

bakma sevgili diyorum tek taraflı benimkisi. geçen pazar günü (25 temmuz) akçakoca festivalinde sahnedeydin. ben de limana yanaşmış sahnenin dibine girmiş takalardan birindeydim ve tam tepesine çıkmıştım takanın ve sana delicesine el salladım ve sen de bana dönüp karşılık verdin ya artık bitti. bundan sonra ben iflah olmam. ya senin olacağım ya da kara toprağın. yapmamalıydın sıla bana el sallamamalıydın.

yazdığın şarkı sözlerinin bir kadını anlattığını biliyorum ama aynı derecede olanlarını fakat erkeklerin başına gelenleri benim de geçmişim. eğer ki şarkı sözlerindeki gibiysen ben de aynı zarar görmüş bünyeye, kalbe ve ruha sahibim seninle.

tüm duygularımla n.c.f.a
  4. yeni nesil sibel can.elbiseler kostümler farklı da olsa tarz aynıdır,hep bir içten,bir damardan girme hevesi vardır nedense bu kadında,arabeske yeni standartlar getirmiştir,makyaj saç farklı da olsa içinde hep bir balık etli sibel can vardır
  5. bu hatun ilk çıktığında böyle değildi yahu. son klibine baktığımızda evrim geçirmiş gibi, bir şirinlik bir güzellik. insanın kapılıveresi geliyor. buna keza nazarımda demet akalın bengü vs gibi popçuları da sesiyle ezebilen bir kadın. bunu aldığı ödüllerle de gösteriyor zaten. pop pek tarzım değil ama bu hatunu dinlerim be sözlük.
  6. canlı performansına hayran kaldığım taş gibi hatundur.boy pos maşallah ses zaten var kaliteli bir müzisyen kesinlikle.sahnede ekibiyle eğlenerek söylüyo şarkıları ki zaten efe bahadırla inanılmaz uyum içindeler.sahnede devleşti resmen gözümde, bir kez daha hayran kaldım kendisine kulaklarımın pası silindi.konserine tekrar tekrar giderim valla.güzelde dans ediyo * şiddetle tavsiye ederim gidin görün dinleyin izleyin dans edin ve tabi şarkılara da eşlik edin. *