• isle of dreams
    itü sözlük yazarlarına özel %20 indirimli biletler için son tarih 19 temmuzkayıt ol
  • görseller

• sıla gençoğlu lezbiyen mi
  1. magazin sevenlerin merak ettiği soru.

sıla gençoğlu... sağ tarafta görsellerde görmesem, adından tanıyamadığım hatun. ayrıca düşünüyorum ki, lezbiyen değil biseksüeldir herhal. özel hayatı ile de pek ilgilenmiyorum.

düzenleme : bu başlık da bana kalmış. hay... madem lafının arkasında durmayacaksın, ne diye yazıp çiziyorsun çocuğum!
  2. o kim, tanımam etmem ki öyle işe bile size ne amk.. bi sıktırın gidin kendi işinizle ilgilenin... bi bırakın insanların tercihlerini sorgulamayı da yaptıklarıyla ilgilenin...
  3. güçlü,güzel ve kendi ayakları üstünde durabilen hayatta zorluklar yaşadığında üstesinden gelebilen yılışık,tek gecelik saçma ilişkiler yaşamaktansa doğruyu arayan, bulamayınca yoluna tek tabanca devam eden bazen hislerini yazarak ya da söyleyerek dile getirebilen gidene dur demeyen zor sevdiği için kıymet bilen, ağırlığını taşıyacak kadar güçlü insan bulamayan bu yüzden de yalnız takılan,her kadının üzerine atılacak iftira çeşididir diyebiliriz.
    edit:tanımayanlara kısa not önümüzde ki 20 yılın sezen aksu'su olacak kadar kaliteli şarkılar yapan dinlenilesi şarkıcı
  4. bilmeyenlerin cevap veremeyeceği sorudur.

ben bildiğim için cevap verebilirim.
    lezbiyen değildir.

şöyle açıklayayım. askerdeki arkadaşımın üniversiteden arkadaşıdır ve sıla'nın sevgilisi bizimkinin arkadaş grubundandır. tabi daha sonra ayrılırlar ama durum böyle gençler.