• görseller

  • ruskiy standart
  • ruskiy standart
  • ruskiy standart
  • ruskiy standart
  • ruskiy standart
 1. rus votkalarının benzersizliğini kanıtlayan votkadır. sek içtiğinizde boğazınızdan aşağıya inişini ve o sıcaklığını hissedersiniz. yemekborusundan mideye kadar sıcak sıcak iner. tartışmasız en iyi votka.
 2. ard arda shot olarak içildiğinde, mükemmel tadı ve smooth(çeviremedim kusura bakmayın) luğuyla bir anda 35 yada 50 cl yi bulabildiğiniz, buna rağmen bir damla midenizin bulanmadığı mükemmel içki.

  bünye daha fazlasını ister tabi ama durmak lazım malum hem farkettirmeden pis çarpar hem de her yerde bulunmuyor.sık sık yurt dışına çıkan biriyseniz tamam ama en son türkiye'de 70'liğini 90 ytl ye sattıklarını gördüm.yazık...
 3. türk marketlerinde kolaylıkla 40-45 ytl civarında bulunabilecek içkidir, eğer duty free'de 17 euroya satılıyorsa pek de iyi bir fiyatı yoktur yani. birçok yerde dünyanın en iyi votkası olduğu söylenir. bence de çok iyidir. her ne kadar favorim stolichnaya olsa da bu votka da mutlaka denenmelidir.
 4. diğer vodkalardan bir gömlek daha üstünü... dünyadaki bütün diğer vodkalar 12 kez damıtılırken ruskiy, 13 kez damıtılır. rusya' nın önemli bir ihraç malzemesidir. hıyar gibi kolayla falan değil, sek şat ve yanında nar suyuyla tüketilirse süper birşey olur.
 5. buzluğa koyup, 1 saat bekletildikten sonra soğuk ve sek bir şekilde içilmesi gereken vodka. barzani hesabı cola vesaire ile karıştırmak yanlış olur, ters olur. en kötü ihtimal taze portakal suyu ya da anne limonatası. siz yine de sek için.