• isle of dreams
    itü sözlük yazarlarına özel %20 indirimli biletler için son tarih 19 temmuzkayıt ol
  • görseller

• rus kızlarının güzel olma nedenleri
  1. "`latin kızlarının rus kızlarından güzel olma nedenleri`" kadar önemli olmadığını düşündüğüm nedenler..
  2. sadece bizim milletimizin genlerinin ve vücut yapısının farklı olmasından dolayı, öyle görünen durumdur. mesela isveçliler de esmer birine hasrettir ve onlara da esmerler güzel gelir. çünkü kuzey ülkelerinin insanları,hepsi aynı kalıptan çıkmış gibidir.evet çok güzel ırktır ama eğer etrafta herkes güzelse, o zaman onların güzellik kriterleri değişmektedir.

sanıldığının aksine kaliteli rus ailelerinde namus kavramı bizim milletimizde olduğu kadar önemlidir, kızlar öyle belli saatten sonra dışarıya bile çıkamazlar. nataşaları görüp feyz alıp da, rus kızlarında cinselliğin rahat yaşanması gibi sonuçlar çıkarılması doğru değildir. bu gibi aileler, kızlarını normal spor merkezlerine bile göndermez, gönderse bile sadece kadınlar için olan ve içeride asla erkek çalışmayan yerlere gönderirler. gördüm, oradan biliyorum. bizim milletimizde nasıl çeşit çeşit aile ve anlayış varsa, onlarda da öyledir. örneğin güney amerika'daki gelenekler, bizim geleneklerimize göre çok daha sıkıdır. elbette rus menşeili ülkelerde komünizm-kapitalizm geçişi sonrası birçok dejenerasyon yaşanmış ve aile birliği dahil herşey çözülmüştür. fakat bunun bütün rus ailelerini kapsamadığını da unutmamak gerekir.

(bkz: her rusu nataşa sanmak)
  3. bu nedenlerin en başında şüphesiz votka vardır. listenin başına onu bi yazdıktan sonra liste kendiliğinden uzar gider. içtikçe votkayı yeni yeni maddeler eklenir.
  4. yaşlandıklarında dünyanın en çirkin insanları arasına girmelerinden sebep allahın bir lütfudur.hoş ne kadar adaletli bir durumdur bilinmez.şahsen benim de milletim böyle cezalandırılsaydı keşke. gençliğini güzel geçir,yaşlılığında kılık değiştir.gerçi hangi milletin yaşlısı güzel ki.e bi de yaşlandığında güzel olsan noolur neyine yarar."off çok güzel yaşlı gidip tanışmak isterim" diyen "taş" var mıdır ki dünyada...kendimle çelişiyorum farkettim.hatta bişey daha farkettim.allahım yaşlanmak istemiyorum...
  5. farklı olmaları. onlara da esmer tenliler çekici gelmektedir. e bir de bizim abazan türk erkeği faktörü de var. ruslar güzelmiş. sorsan bizim kadir'e süleyman'a sana koreli vercez, yicen içcen desen "yok onlar güzel diil abi" mi dicek. bırak allasen. dünyanın en güzeli korelilerdir diye nutuk atmazsa adam değilim.
  6. bunun çok sebebi vardır tabi. güzeldirler hakkaten. ama bizden farklı oldukları için. türkiye'de güzel bulunan rus kızlarının aslında çok da güzel olmadığı gibi bir gerçek de vardır. bunu kıskançlığımdan söylemiyorum, az bulunan değerlidir hesabı, her yerde esmerin alâsını gören türk erkeği için tamamiyle farklı gelen rus kadınları, kendi ırkları için hiç de cazip gelmiyordur bence. çünkü hepsi sarışın, hepsi uzun boylu, hepsi zayıf. onlarda da esmer makbuldur efenim, boşuna değildir de yazın bronzlaşmaya çalışmaları. sarışınlık, fıstıklık fasa fiso, farklılık bize cazip gelen.