merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 11

rus kızları

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #kültür sanat
  1. götüyle beli arasındaki fark kendi boylarının toplamı kadar olan bazı türk kızlarının ''aman onlar da kız mı be.. elimize su dökemezler'' diyerek eleştirdiği muhteşem ırk.

ulan kendiniz bi bok olsanız ve öyle bok atsanız anlarım da günün en az 18 saatini pc başında geçirip cips, kola ve çikolata üçlüsüyle göt büyütürken haklarında yok şöyle kaka, yok şöyle pis demeniz gerçekten komik oluyor. sırf bu yüzden bile sizlerle karşılaştırılmaması gerektiğini düşünüyorum bu meleklerin.

ayrıca yalarım yani. öyle de tatlıdır rus kızları.
  2. bir türk kızı olaraktan şöyle bir baktığımda,türk kızlarına bin çeker ulan bunlar,biz gerçekten çirkiniz diyorum.o beyaz ten,sarı saçlar,manken gibi bir fizik nası güzel birşeydir öyle gerçekten de.ayrıca hiç de öyle türk kızları gibi kaprisleri,kıskançlıkları yokmuş.eee bundan iyisi şam'da kayısı diyorum ve her erkeğe allah bir rus kızı nasip etsin diyerek impossible bir dilekte bulunuyorum.ama erkekler üzülmeyin,reklamı bilem var.

(bkz: impossible is nothing)
  3. topuklu ayakkabı ile koşmanın az geldiği, bir de üstüne üstlük topuklu ayakkabı ile koşu yarışı yapan, bunu da her sene tekrarlayan takdire şayan hatunların mensubu olduğu güruh.
  4. güzel kızlardır..şirinlerdir..yapmacık şirin değil yeşim erçetin gibi!!insanın içini ısıtırlar sözlük.(bayan yazarlarımızın rus kızlarına karşı bir antipatisinin olduğunu biliyorum) buna rağmen yazıyorum..bu kızlardan görmek isteyenler trabzon,rize bölgesini gezebilirler..girimi okuyan modların erkek olmasını umarak selamlar ediyorum şimdilik..

(bkz: girmeden uçaçağım senden sözlük)
    (bkz: hacı bari yazar olaydık)
  1. 11