• videolar

• +89 görseller

• rus kızları
    • rus kızları
    • rus kızları
    • rus kızları
    • rus kızları
    • rus kızları
  1. geçtiğimiz ocak ayında radikal'de okumuştum. bir kadının kocası rus kadınlarını tanıdıktan sonra artık kadına yüz vermiyormuş, geçinemez olmuşlar. boşanmanın eşiğine gelmişler.şiddetli geçimsizlik yaşıyorlarmış. kadın şöyle diyordu: "rus kızlarını anneleri erkekleri nasıl mutlu etmeleri yönünde eğitiyor, bizde ise tam tersi." sanırım bu, yeterince açıklıyor durumu. rus kızları, erkeğini mutlu etmesini çok iyi bilen, itaatkar, sadık kızlar. e bir de son derece güzel ve çekici olunca, erkeği kim tutabilir?hele kızların nazından, onların peşinden koşmaktan bıkmış bir erkeği?
  2. efendim sikilmekten çok üstün keyif alır bunlar hele bir de türk erkekleri tarafından sikildiler mi taklalar atmak isterler, doğduklarında ağlasın da ciğerleri açılsın falan şeklinde kıçlarına şaplak atan doktorlara o yeni doğmuş halleriyle yalar yutar bakış atarlar, kesinlikle duyguları yoktur sikilmek en büyük hazlarıdır onun dışında hiç bir mantıkları yoktur, türklerin sikiciliği onlara kan gibi can gibi gelir.... hepsi türkiyeye gelmelidir, türk kızları tedavülden kalkmalıdır.

bi de;

(bkz: @713890)
    (bkz: ybsg)
    (bkz: ironiyi anlamayan nesle aşina değilim)
  3. sözlüğe dahil olduğum günden beri sol bilmem neyde(hala öğrenemedim frama mıydı fileme miydi) yok italyan erkekleri gelsin, türk erkekleri defolup gitsin, çüklerini de unutmasınlar, acun okızlardan biz de isteriz vs başlıklarını gördükçe aman dedim; ateş olmayan yerden duman çıkmaz, burda herkes yanıyor..

ve öykündüm; yananlara değil muhabirlere..

(bkz: giriyi başlık nizamına sokmak)

jemand antalya'dan bildiriyor:

sevgili yazar/çizer ve okurlar! antalya tanrı'nın slav ırkına bahşettiği güzelliğin en nadide, en seçkin örnekleriyle doludur. elinizi sallasanız birinin göğsüne çarpar; oradan seker diğerinin poposunda yaylanır. öyesine bir sincity..

rus kızlarının da güzelliği cinsellikten, ''nataşa'' yaftasından arındırılmış bir alıcı gözü bakışıyla seyredilirse, meleklerin cinsiyeti üzerine bir kaynak oluşturabilir, yargılar değişebilir. hani derler ya havasında mıdır, suyundan mıdır; bu derece altın orandan geçirilip somutlaştırılmış estetiklik daha yoktur sanıyorum. iskadinavlarda belki.

güzelliğin alegorisi bu bayanlar, benim bildiri metnimin ilk paragrafındaki eşeklik trampleniyle uzaktan yakından alkası olmayan ve buna müsade etmeyen ahlaki değerlere sahiptir. belki arada bazıları hayat şartlarından ve kolaycılıktan gayrimeşru meslekleri seçmiş olabilriler. ama bu bile onları tek bir isim ve sıfat altında toplamaya yetmez, yetmemelidir. ''dünyadaki tüm atlar tökezlese bile at ideası dört nala koşar, üsküdar'ı burun farkıyla geçer'' böyle miydi?

türk kızları bir yere gitmesin, ruslar da isterlerse buyurup gelsinler. italyanlar da gelebilir. ama kupayı nah alırlar..

bildirime burda son verirken küçüklerin gözlerinden, büyüklerin ellerinden, rus kızların dillerinden öperim.. dil lisan olan. güzeller ama dilleri berbat. z c ç r k t y harflerinden tolstoy o kitapları nasıl yazdı ilginç doğrusu. zira onlar konuşurlarken sanırsınız kulaklarınızdan huniyle devlet karayolları mucuru döküyorlar. çıtıriski, daburiski uturuça...

ama güzeller işte ya... ne denilir ki..nedim'in beyitleri ancak onların endamlarına, güzelliklerine mazhar olabilir.

son söz;

ya vas lüblü....

ek: stratejinin bugün doğum günüymüş, bu giriyi ona ithaf ediyorum.. yo kendisi bir rus kızı değil; ruskızıperverdir..

ek: italyanlar sözü yedirdi, onlara da helal olsun..
  4. elf kızı benzeri canlı olarak tarif edilebileceğimiz uzun boylu ve beyaz tenli dişi.
    tek kusurları son kullanma tarihlerinin türk rakiplerine göre daha kısa olması