merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.

ruhu tiki olan insanlar

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. benim bunlardan biri.

param olsa tiki olurdum evet. hatta tikinin alası olurdum. düzinelerce kıyafet, bir de otuz çift ayakkabı alır yanıma dünya turuna çıkardım. ne yapacağım bilgisayar başında oturup popomu düzleştire düzleştire? parislerde, dubailerde, new yorklarda alışveriş yapmak, spadır masajdır her bi boku yaptırmak, altımda ferrari'yle bebek'te üç beş tur atmak... güzel şeyler bunlar. gossip girl'ün oyuncularından biri bile olurdum belki, kim bilir. aslında beni de giydirip kuşandırsalar, yüzümü makyaja bulasalar o serena'dan da blair'dan da güzel olurum.

entel tiki olmak ayrı güzel olurdu aslında. d n r'a gidince görüyorum bazı bazı kırk lira etiketli kitaplar, içim sızlıyor yahu. evet evet, tiki olduktan sonra yapacağım ilk iş oraya gidip görgüsüzler gibi yüzlerce kitap seçmek, ev adresimi verip koliyle ayağımın altına getirmelerini beklemek olurdu. bir de pahalı diye dvd de alamıyorum çok, yurt dışından sipariş ederdim bir sürü.

ne güzel bir şeydir "param bitebilir" derdi olmadan, ekonomik krizi sallamadan, kafana göre alışveriş yapmak.

ahh, hayal kurmak bedava şükür ki.

ruhum tiki benim.