• görseller

• rojava katliamı
    • rojava katliamı
    • rojava katliamı
    • rojava katliamı
    • rojava katliamı
    • rojava katliamı
  1. bizim sözlüğün pekte umrunda olmayan.
    şu an 70 tane kürt sivilin yaşamını yitirdiği,350 kişininde kaçırıldığı söyleniyor el kaide tarafından. kürt olması umrumda değil. çocuk her yerde çocuk, yaşlıda her yerde yaşlı. acının dini milleti olmaz.
    bu arada pkk'nın "sözde" korumaya çalıştığı ırk bu haldeyken nerdeler allasen? bizim devlet mısırda'ki çocuklara ağlarken dibindeki yaşanılanları görmemesi, müdahale etmemesi niye?
    bilmiyorum. aklım almıyor. çok büyük ve çok iğrenç şeyler dönüyor dünyada. olan masumlara oluyor.
    yazık.
    http://t.co/...
  2. t.c'de yaşanmadığı için çok da önemsenmeyen katliamdır. hadi lan tatlı su solcuları buna da ses çıkarsanıza!

ama ölen kürt olmuş ya da türk olmuş umrunuzda değil de mi? önemli olan varsa yoksa pkk'nın çıkarları.

çok pisliksiniz..!

not: eksi verip kendini solcu sananlara;
    siz solcu olmayın, boşverin bu işleri. akp hep sizin yüzünüzden kazanıyor. resmen sisteme angaje olmuşsunuz...

not2: o tatlı su solcuları ifadesi her devrin dönek solcularına hitabendi. alınanlar olmuş bu ifadeden. kendini bilenlere sözüm yok, dönek ve çıkarcılara idi o ifade...

siz bir gün öcalana katil öbürgün sayın mı diyorsunuz lan? ne alınıyorsunuz...
  3. ölen kürt olunca türk solu bir yere kadar tâbii.. rojava'da bir çocuk olmak elinizde olmayabilir..ses çıkarmamak insanlık ayıbır. görmezden gelmek insanlık ayıbıdır. "eskimolar kutupta devrim yapsa ayakta alkışlayacak chp, devrimi sırf kürtler yapıyor diye rojava'ya kayıtsız kalıyor" demiş demirtaş. sadece chp olsa iyi, sözüm ona sol kesimimiz..aykırı gençlerimiz. nerdesiniz? onlarca insan ölünce nereye gittiniz?
  4. el nusra cephesinin yaptığı katliamdır ve bu katliamın en büyük sorumlularından birisi de bizim ülkemizdir.
  5. görmek istemeyenler tarafından görülmeyen, duymak istemeyenler tarafından duyulmayan katliam. mısır'da öldürülenler için basın toplantısı yapıp burada ölenleri terörist diye duyuranların yaptığı katliam.
  6. akp'nin ve büyük orta doğu projesi sahiplerinin açık olarak desteklediği özgür suriye ordusunun ve el kaidenin, kürt halkına karşı yapmış olduğu katliam.

batı kürdistan'daki bu katliamın ilerleyen günlerde daha da büyüyeceği ve türkiye'ye kadar sıçrayacağını düşünüyorum. bu öso başımıza çok büyük dert olacak. çocuklar ölüyor, erkeklerin katli vacip, kadınlara tecavüz helal ilan ediliyor. şurada oturduğum yerde elimden ne gelir, hiç bilmiyorum. tek bildiğim bu olayın sorumlularından birinin de ülkemizi yöneten hükümet olduğu. malesef bu ülkenin üzerinde çok kan lekesi var.
  7. dile getirdiğinizde muhtemelen bir kesimin türkmenlerede zülum yapılıyor yea onlara niye ses çıkarmıyorsunuz cümlesini duyacağınız katliam
  8. elkaidenin sivil kürt halkına yaptığı katliamdır.
    insanların, sivil insanların öldürülmesini hiç bir şey haklı gösteremez.
    yani irandaki azerilerin yasını tutalım siktir et kürtleri demek insanlığa sığmaz.
    eğer suçu günahı olmayan halk katlediliyorsa, eğer imamlar kürtlerin öldürülmesini savunan fetvalar veriyorsa insanlık suçu işleniyor demektir.

https://www.youtube.com/...

bu da elime gelen bir video, ben göremiyorum içinde ne var ne yok, katliamla ilgili diye paylaştım.