1. kadife sesli, güzel gözlü, kocaman bir yüreğe sahip müzisyen.
    seviyoruz, çok.
  2. an itibariyle arkadaşımın karmate dinlesin , o grupla tanışsın diye yolladığım klipte görüp aşık olduğu, deli gibi facebook' tan adını aradığı kişi.
  3. dün kendisine yazdığım bi mesaja gecenin ikisinde

"hehehhehe kurban olduğum bende seviyom bende..teşekkür ederim serpilcimmm, ancak bu kadar doğal olurdu bi ileti hep aynı dediğin gibi olacam zaten...sende hep böyle kal emi... eldum gülmekten sağa helal olsun..."

diye cevap yazacak kadar samimi sıcacık bir dost...

çok seviyorum bu adamı...hep bizim olsun,hep bizimle kalsın inşallah...
  4. lazuri çanda gecesinde, akşamüstü yanına gittiğimde resul abi bi resim çekinelum diyince ''lütfen konserden önce resim çekinmiyoruz'' diyip, ha tamam ozaman dediğimde de ''manyakmisin şaka yaptum gel çekinelum tabi'' diyen samimi, sıcak, sevimli ve dost insan.
    ve bir sesi var ki, terapi gibi, masaj gibi huzur veriyor insana sesi.

abi o nasi harika bi ahmedum söyleyiştur allayse ne yaptun bize
  5. organik kimya çalışmaya bile ikna edebilecek, insanın sinirlerini ve nefretini yatıştıracak bir sese sahip. gözlerse karadeniz' i anlatıyor resmen, maşşallah diyoruz kendisine.
  6. kazım abimin aramızdan ayrılışının 5. yılında bu gecede, sesiye acımı hafifleten, gözlerimi dolduran, hem kazım abiyi özleten hem de gurur duymama sebep olan müthiş adam. kazımın açtığı yoldan o harika sesinle geçiyorsun ya eminim kazım abimiz gülümseyerek dinliyordur seni. ne mutlu sana ne mutlu bize..

göresledum kazimi hasret yureği dağlar, gözden yaş akmaz ama kalbum oturmiş ağlar..