1. arkamı kontrol etsene repliği. hayatımda bu kadar saçma bi cümle duymamıştım duymuş oldum. bir de defalarca oturup kalkabilme var. bana kısmi felç iniyordu halbuse o günlerde oturdum mu kalkamıyordum yanlış ürün sonucuymuş bunu öğrendim.
  2. beyazlar nasıl bembeyaz,beyaz ötesi,beyazların efendisi olur.
    renkliler nasıl rengarenk kalır-ilk günkü gibi-.
  3. tüy almak için tasarlanmış olan epilatörler sadece tüysüz, kremli ve düzgün bacakların üzerinde çalışır. şu ana kadar aksini görmedim. tüy dediğimiz şey sadece animasyonlarda vardır. üç tane olur genelde o da. ayrıca epilasyon yaparken kadınlar neş'e için gülümser hatta kahkahalar atarlar, tıpkı arya söyleyerek temizlik yapan kadınlar gibi. ayrıca normalde kıpkırmızı olma, soğuk duşa koşma gibi şeyler aslında yoktur, en son keyifle gülümserken tülden bir eşarp bacaklar üzerinden atılır.

ayrıca regl dönemlerinde kadınlar özellikle beyaz dar şort ya da pantolon giyerler. ve karın ağrısı, çikolata krizinden ziyade kendo, voleybol, amerikan futbolu gibi atraksiyonlara kahkahalar içinde katılırlar.
  4. ilk bulaşık makinesi deterjanları çıktığında en mükemmel temizlik için ikisi bir arada yetiyordu.

n 0'dan farklı pozitif bir sayı ve doğal sayılar kümesinin bir üyesidir. n+1 formülüyle giderek en mükemmel temizlik üçü bir arada, sonra da dördü bir arada tabletlerle sağlanmaya başladı. çünkü diğer deterjanlar etkisiz kalıyordu. yani üçü bir arada çıkınca ikisi bir arada, dördü bir arada çıkınca eski mükemmel temizlik uzmanı üçü bir arada patlıyor.

iki sonuç var ki ya ürettilen ürün o zamanda da tırt ya da kirler antibiyotiğe karşı güçlenen mikroplar misali evrimleşiyor, güçleniyor, en son tabaktan ayrı bağımsızlığını ilan edip önce makinayı, sonra da aileyi en son da firmayı yiyecek. o yüzden en son gördüğümde beşi bir arada tableti çıkmıştı.

onu bir arada tabletin zırhlı, bazukalı ve shuriken yıldızlı üretileceğine ve tabaktan yeşil boynuzların da aynı güçle ona karşılık vereceğine inancım tam.