• görseller

• rıza karaağaçlı
  1. bir zamanların vazgeçilmez radyo program sunucusu. kendisini arayan genellikle yanlız bayanlarla hamam muhabbeti yapan, küçük yaşta tiplerle bol bol dalga geçen ama gecenin bi vakti uykudan önce bi doz alınası kişizat. üstün dökmen'in küçük şeyler programında figüranlık, bir süre televizyon programcılığı yapmışlığı ve bol bol çizgi film seslendirmesi vardır. bunların arasında sylvester, spyderman gibi tanıdık karakterler de vardır. eskiden program sonrası klasik mekanı olan rumeli işkembecisi hala ankara'ya geldiğinde uğradığı bi mekandır. kel, geyik, zayıf ve hoş sesli bi adam görürseniz o olabilir. şimdilerde istanbul semalarında dolaşmaktadır.
  2. ferhunde hanımlar ın yetkin iydi aynı zamanda hep şapkasını tersten takıyordu şimdilerde radyo tatlıseste program yapıyor.
  3. yaptığı radyo programı bi iki defadan sonra acaip sıkıcı ve basit gelen çok seksi bi sese sahip olan karizmatik şahsiyet
  4. artık radyo tatlısesi de bırakmış çok sevmesem de nerde olduğunu ne olduğunu fln merak ettiğim şahıs
  5. öss'ye hazırlandığım yıllarda gece yarısı ders çalışırken beni ayakta tutan şahsiyet. sayesinde dolaylı da olsa kazandık. ankaralı oluşu ve ankara sohbetleri yapması ayrıca ilgimi çekerdi. trt'de dizilerde oynardı. ayrancı'nın dar sokaklarında motorla pek havalı havalı dolaştığı ve new castle'a takıldığı rivayet edilirdi. kısacası 90'ların sonunda pek bir sükseliydi ankara'da. bir de radyo mydonose o zamanlar ulusal değil yerel bir başkent radyosuydu, rıza'yı dinleyip ertesi gün hava atardık kaçırmadık diye. gece canlı bağlananların sesine hamamdaymış gibi bir intiba kazandırırdı. bir de bir gece meat loaf ile kapatmıştı programı. işte o gün takdir ettim kendilerini..
  6. gerçekten özlediğim, bana bodrum şarkısını söyleyerek sesiyle beni benden almış olan deli amma velakin çok güzel insan.türkçeye olan hakimiyetiyle de dinleyicilerin itibarını kazanmıştır.sadrazams left testicle ise kullandığı kullanabileceği en ayıp şeysiydi programında.

(bkz: hey gidi hey)