1. çok kimsenin en az bir kez yaşadığı olaylardan biridir. çok yüksek bir yerden düşülür ama yere çarpmadan uyanılır. ruhun vücudu terketmesi olarak yorumlanır. insan da garip bir duygu uyandırır. tabi düştükten sonra uyanılırsa.
  2. 8 yaşında bana inecek kutsal kitabı beklememe sebep olan olay olmasının yanı sıra, "ulan yaş oldu 19, bırak kutsal kitabı, gökten bir "namaz hocası" kitabı düşmedi, en azından balkona düşeydi..." dedirtmesi ile iyiden iyiye yıpratır dünyaya bakış açısını...

"benim düşüşüm farklıydı olm" demek için, olur olmadık yalanlar söylenir, entrikalar dönerdi ki, ufak bir kuple sunmak niyetindeyim...

+(düşmüş şortu toplayarak) olm ben düşer gibi oldum uykumda ama ölmedim!
    -e bana da oluyo ki ne vaaar?
    +(critical system error) ....... 4 kez yatakta sektim olm ama ben düştükten sonra! (fatal finish) erdim olm ben. insanların hepsinee (elle sokaktaki adamlar gösterilir) sölicem ben. (neyi?)

böyle...

çaktırmayın ama hala ümidim var, 6 mesaj atılmış bu başlığa... sadece 6... 6 kişi arasından kolaylıkla sıyrılabilirim...

çünkü...

sektim olm ben 4 kere.
  3. bir de kuyuya ya da çukura düşme versiyonu vardır.fakat neticede o an bulunulan yer de aşağıdan yüksektir. bir arkadaşımın aydan düştüğünü öğrenince kahkahayı patlatmıştım.
  4. eğer uykuda bunu yaptığınızı uykuda anlarsanız muhteşem keyifli olur.

ki, ben yaptım. hem de iki kolumu açarak ve çılgın atarcasına bağırarak.*
  5. rüyalarımda en çok yaşadığım olaydır heralde. birkaç kez evin beşinci katından kıçımın üstüne düşüp koştura koştura tekrar yukarı çıkarak tekrar atladım. bi eğlenceydi benim için. biraz acı veriyodu ama güle oynaya tekrar çıkıp tekrar atlıyodum. bu rüyanın dışında her düşüşümde düşmeden uyandım. o hoplayarak uyanma anı da güne adrenalinle başlatıyo ki cin gibi yapıyo insanı. bi de bunun kadar karşılaşılan en koşulması gereken anda koşamama durumu vardır ki kilitler insanı.