merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

rüyada eski sevgiliyle sevişmek

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #ilişkiler
  1. bilinç altında kalmış freudumsu takıntıların en yücesi, en tatlısı.
    bu gece yaptığım hede. yatmadan önce ondan mesaj ya da mail almak yeterli olabiliyor bazen bunun için.
    heyecan vericiymiş evet.

edit:eski sevgili nickinizi biliyor ve de sizi sözlükten takip ediyorsa sıkıntı verici olabiliyormuş, lan sen yıllarca efendi adam taklidi yap, kızın gönlünde beyefendi bir adam profili bırak, sonra bu başlık tüm birikimlerinin içine sıçsın... mnkym senin sözlük!
  2. abazanlığın tavana vurduğunun, mevcut kız portföyünüzün bittiği andır bu an.
  3. eski sevgilinin hala sevildiğini gösterir. eski sevgili sizi rüyasına çağırsa, 'gel, seninle sevişmelerimizi çok özledim' dese, yengeç gibi yan yan ayak sürüyerek falan gidilse, hatır uğruna sevişilse, o zaman kabul ederim. ama burda rüya ampul gibi kendi kafamızda. biz oluşturuyoruz. hala bir bağ, bir sevgi mevcut yani. sevgi olmasa ayaküstü bi posta çakar kaçardık zaten. hele ki bi de rüyada kıstırmışım, üf.
  4. - motorcan rüyamda dün seni gördüm.

+pipican, 3 aydır aramıyordun, offf kendimi bu dönemde alışverişe verdim, versace'dakiler ile kanka oldum sayende, yaniiiii

- yapma yaaa, ben de golf derslerimi aksattım, tribe girdim kızım.

+ eeee, rüya nasıldıi bak geçen bi forçuntelıra gittim süperrr yawwwww, adam bana beyaz atlı prensesi bir ay içinde bulacağımı söyledi.

- rüya güzeldi, eskisi gibi sevişiyorduk, hatta 69 olayına hasta oldum. gördüğüm en güzel rüya idi. bühüüüüü ama bitti.

+ medyum haklıymış, ilişkimizin eskisi gibi olmasını istiyorum artık.

- hadi sevişelim.
  5. kişinin gece kıçının açıkta kaldıgı ya da azgınlıgın en son haddine gelindigi anlamına gelebilir.her iki durumda da hayra alamet degildir.
  1. 1