merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

rüya içinde rüya görmek

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. rüya içinde rüya görürsünüz , sonra rüyadan kurtulmak için kendinizi aşağı atarsınız ve gerçeğe dönersiniz.sonra acaba bu da mı rüya paranoyasını yaşarsınız.kalbe zarar...

ayrıca 2 gün yemek yemeyip günde 2-3 sigara yiyen ve kola içen bünyelerin kaçamayacağı olaydır ilk yatağa girdiklerinde

(bkz: düzeni düzen düzen)
  2. banada olmuştu bir keresinde. üstelik 3 boyut ötelere gitmiştim. en son rüyada dedim bu rüya abi bu ne felan. uyandırdım kendimi bi baktım sokakta koşuyorum "abi nerdeyim ya" demeye kalmadan araba çarptı uyandım yine başka bir yerdeyim. sonrasında uyandığımda kendimi yatakta buldum. sonra komplo teorisi de ürettim "ya bu rüyalar sonsuz bir döngüye girse ne yapardım" diye düşündüm ama sonra "sittir et atraksiyon olur" deyip uyumaya devam ettim.
  3. alarmım çaldı. uyandım. kalktım yataktan. elimi yüzümü yıkadım. üzerimi giyindim. dışarı çıktım. alarmım çaldı. uyandım. korktum.
  4. bir ara her gece yaşadığım olay. rekorum 6 rüya içinde 7 rüya görmektir. ilk seferinde ilginç gelebiliyor ama rutine bağladığında can sıkıcı kafa patlatıcı psikoloji bozucu uyku kaçırıcı oluyor. rüya gördüğünüzü anlayıpta uyanamıyorsanız vücudunuzu hareket ettirmeyi deneyebilirsiniz, genelde işe yarıyor. ancak uyandığınızda başka bir rüyanın içinde olmayacağınızı garanti edemiyorum. en iyisi yatın yattığınız yerde zira yataktan çıkarsanız araba falan çarpıyor insanın sinir bozuluyor.
    daha kötüsü için (bkz: kabus içinde kabus görmek)
  5. dün başıma gelen, beni şaşkına çeviren ve akabinde yataktan gülümseyerek kalkmamı sağlayan olay. ardından bilgisayara saldırıp rüya yorumlarında anlamına baktıracak kadar inanılmaz bir etkisi var. söz konusu olayın anlamı; görülen rüyanın ve kişinin hayallerinin gerçekleşeceği yönünde. sabırsızlıkla bekliyoruz efenim*

edit büdüt: evet oldu 17.09.2007 günü rüyam gerçekleşti! görüntü ve olay kurgusu aynı olmasa bile, anlam olarak aynısı çıktı. teşekkürler tanrım.*
  6. rüyada olup anlamlandırılamayan bir korku ile rüyada olunduğunun farkedilmesi ve uyandığın mekandaki mantık hatalarıyla cebelleşirken bir anda derin bir nefes alınarak uyanılması muhtemeldir, rüya içinde rüya görürken.
  1. 1