• videolar

• +3 görseller

• pringles
    • pringles
    • pringles
    • pringles
    • pringles
    • pringles
  1. kutusunun sert olması ve şeklinin bozulmaması nedeniyle içindeki cips dilimlerinin kırılmadığı, bu nedenle de verilen parayı hak ettiğini düşündüğüm cips.
    lezzet konusunda da tartışmaya gerek yok sanırım?
  2. iki tanesini sırt sırta vermek suretiyle ağzınıza koyduğunuzda ördek ağzı yapabildiğiniz çok yönlü, süper lezzetli, alkolle iyi giden cips markası.
  3. ilk kez türkiye'de star gazetesi ilk çıktığı gün (o zamanlar cem uzan'ındı) herkese bu cipslerden vermişti. o zamanlar çok pahalıydı. kimse alamıyordu. gazete bedava vericez deyince millet sabahın köründe uyumamış heralde kalkmış almıştı. ben de saat 10'da çıkıp bakkallara marketlere sordum. bulamadım. rahat bir saat aramışımdır. lan sabah tükenir anlarım da anasını satayım herkes sabah ezanında camiye pringles'la mı gitti anlamadım ki? saat 10'da bi tane mi star olmaz? ablam almam için ısrar etmese 3. bakkalda döncektim ama o adi de "git şuraya da bak... falanca yere baktın mı? filancada vardır ona git sor" diye iyi süründürmüştü beni.

böyle de bir anı yaşatan bi cips olmuştur yurdum insanına. yani eminim tek kek ben değildim (bak birisi yukardaymış zaten). o gün benim gibi pringles arayan çok kişi olmuştur. hadi hepimiz toplanıp facebook'ta grup kuralım:

"iddiaya girerim bi milyon tane pringles veren star aramış insan bulabilirim. (arkadaş listeni davet etmeyeceksen siktirgit!)"

şşş... ordasınız biliyorum.