1. içinde negatif iyon bulunduğu, bu sayede harcanan enerjinin yerine konulduğu iddia edilen bileklik. bir zamanlarda iki ucunda top bulunan stres bileklikleri vardı. akla çok yatkın gelmeyen bir ürün.
  2. kullanmayan ünlüyü dövüyorlar mı yoksa firma tüm ünlülere fotoşopla birer tane takıyor mu diye meraklandığım ürün.
  3. ilk defa bugün haberdar oldum bu şeyden. meğer memleket çapında büyük bir tartışmanın konusuymuş. baba kişisi kendine alıyordu, sana da alayim mi dedi, şekli hoşuma gittiğinden iyi al dedim, eve gelip sözlüklerde hakkında yazılanları okuyunca hevesim kaçtı. bunu takana mal gözüyle bakıyorlar anladığım kadarıyla, şeklini çok sevmiştim lan, takamiycam mı ben şimdi bunu sokakta anlamadım ki.. iyot miyot ters enerji o konuda bi fikrim yok, dizaynı diyorum, çok tatlı lan beyaz olanı.
  4. söylemişlerdi inanmamıştım. bir kere denedim. oha lan bu nasıl olur dedim. gerçekten de mükemmel bişey.
  5. denemedim ama etkisi varsa da psikolojik bir etki olduğunu düşünüyorum. yeni futbol ayakkabısı alan çocuğun ilk maçında maçın adamı olması gibi bişey yani.
  6. etkisi zamanla azalan bir ürün olduğunu düşünüyorum.
    ilk kullanıldığında etkisi gözle görülür biçimdeyken.
    5-6 ay sonra bileziği çıkartsanız bile aynı etkiler devam edebiliyor.
    tabi bu tamamen benim hayvanlığım da olabilir.