merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  • görseller

• pkk lı kızlara dağda tecavüz
    • pkk lı kızlara dağda tecavüz
  1. 1

pkk lı kızlara dağda tecavüz

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. efsane komutan sarızeybeyin anlattığı bir hikaye konusudur. yakaladıkları kadın pkk militanları anlattığı bilgiye göre kadın teröristleri kürt hakları kahramanlık vs gibi şeylerle kandırıp dağa çıkarttıklarını sonrasında dağda önüne gelenin kolundan tutup bir dikenli bitkilerin üzerine yatırıp tecavüz etmesi olayıdır.dikenli telin esprisi kadının çığlıklarını tüm kampa duyurmak olduğu bilgisi verilmiştir.hatta ilgili kamplarda aynı hatunu ben daha fazla bağırttım kavgası yapılmaktadır.

militan olmaya gitmiş kızların orospu olma durumudur.
  2. (bkz: kandil de cinsel hayat)

1991’den 2003’e kadar dağ kamplarında sürünmüş pkk militanı kürt kızı dilaram’ın “özgürlüğe kaçış” anı-romanında;

“korucu kızı hevidan, çok küçüktü, 12 yaşındaydı. apo’nun çıkardığı "korucu çocuklarını kaçırıp pkk’lı yapma" kanunuyla kaçırılıp getirilmişti. 1997 temmuz’unda 16 yaşına basmıştı. kaçma planları yaptı ama anlaşıldı, tutuklandı. infaz kararı verildikten sonra hevidan’ın eline kazma kürek verip mezarını kazdırdılar. temmuz sıcağında çukur açarken söylediği türkü dağlarda yankılanıyordu. son isteği sorulduğunda af dilemedi. "kahrolsun apo" dedi, o köylü kızı. "ahım sizin boynunuzda kalacak!" infaz mangasında tek bacağı protezli siirtli rengin, hevidan’ı gözünü kırpmadan taradı. ölmüyordu bir türlü. kadınlar başını taşlarla ezerek öldürdüler.”

“öcalan’ın şam’daki evine yoğunlaştırma evi denir. yoğunlaştırma evi’ne bakire, genç ve güzel kadınlar alınır. vahşi, "çöl güzeli" kızlardan hoşlanırdı ama sarışınlara daha çok ilgi duyardı. ben de yoğunlaştırma evi’ne çağrıldım. apo bir gün beni masaja çağırdı. gittim, ılık su dolu leğendeki ayaklarını yıkadım. hani köy ağaları gibi. beni azarlamaya başladı, bilmiyorum diye. sırtüstü uzandı, şimdi bütün vücuduma, dedi. anladım neler olacağını. çünkü cinsel istek uyandığını gördüm. soyun, dedi. soyundum. iç çamaşırlarını da çıkar, dedi. ayağa kalkıp sarılıp sıkınca korktum. kendimi savunmak için apo’ya vurdum. üç yumruk attı yüzüme ve kafama. küfretti bana. "düşkün, fahişe, rezil kadın. seni özgürleştirmeye, tabulaştırdığın zincirleri kırmaya çalışıyorum" dedi. titrediğimi görünce kovdu beni. "sen köle kalacaksın!" diye bağırdı. ama bu daha ilk denemeydi. dışarıda bekleyen tecrübeli kadınlar, beni psikolojik olarak hazırlama toplantısına çağırdı. ağladım. içlerinden biri, osmanlı sarayı’ndaki valide sultan gibiydi. beni azarladı. "başkan bizi özgürleştiriyor. sen özgürleşmek istemiyor musun? başkana erkek gözüyle bakıyorsun. o başkan, o zincirlerimizi kıran bir peygamber." beni akşam yemeğinden sonra yine çağırdı apo. bu kez çözümsüzdüm. kime derdimi anlatacaktım? o ana kadar ölüme hiç bu kadar yaklaşmamıştım. bekaretimi aldı. sonraki günlerde iki kez daha sevişti benimle.”

“mardinli rojin’in bir eli yoktu. hamile bırakıldı, üst düzey bir komutan tarafından. sonra da idam edildi. tecavüzcü ise şu an osman öcalan’ın partisinde. yedi aylık hamile ronahi’nin zele’de infaz edildiğini osman öcalan da cemil bayık da iyi biliyor. çünkü onlar karar verdi. 1991’den beri arkadaşımdı. suriye-kamışlılı’ydı. son isteğini sordular. "çocuğumun hayatını bağışlayın. o doğduktan sonra beni idam edin" dedi. suçu, biriyle ilişki kurmasıydı. babasına dokunmadılar. ronahi, karnını kuşakla bağlıyordu ama büyüyünce gizleyemedi. açığa çıktı. infaz manga komutanı, cemil bayık’a, ronahi’nin son isteğini söyledi. cemil bayık, "hayır, idam edin" dedi. karnında bebeğiyle öldürüldü.”

"evin, çok güzel, fakir bir köylü kızıydı. masmaviydi gözleri. gece yarısı nöbette pkk’lı bir komutan tecavüz etti. akli dengesini kaybetti. çok tedavi gördü, elektrik şoku verildi. gece yarısı oldu mu kızcağız çıldırıp kayalara tırmanıyordu. herkes biliyordu. tecavüzcü, ırak kürdü’ydü. en sonunda evin kaçtı ama kaçarken de mayına bastı. iki bacağını kaybetti. köylüler bulup ailesine teslim ettiler. evin, örgüt içindeki kadının trajik öyküsüdür."

"tecavüz edenlerin cezalandırıldığına hiç tanık olmadım. tecavüze uğrayan kadın hep susmak zorundaydı. eğer susmazsa erkek, yetkisine yaslanıyordu. merkez komitesi üyelerinden biliyorum, yetkileri nedeniyle istediği kadınla birlikte oldular. kadın asla şikayetçi olamadı. kadın bir raporla bildirmek istese bile o rapor, ancak tecavüzcü komutanının eliyle suriye’ye ulaştırılabilirdi. komutan hiç kendi tecavüzünü yukarıya bildirir mi!"
  3. önce biraz bilgi:
    - örgütün silahlı militanlarının 1/3'ü kadındır.
    - örgütün sadece kadınlardan oluşan yjak adlı bir yapılanması vardır.
    - örgütün sadece kadınlardan oluşan birlikleri mevcuttur.
    - örgüt, benzerleri içerinde en fazla silahlı kadın gücüne sahip olan örgüttür.

bu bilgilerin kaynağı erdal sarızeybek değil tabiki. erdala kalsa 2000 kadın militan değil, 2000 seks kölesi var dağda. erdalı kendi haline bırakıp gidelim biz.

pkk li kızlara tecavüz eden kimler acaba? erdalgiller çok iyi biliyor ama burada söylemek malumun ilamı olur. gerek yok.
  4. bunu yapan aslında tc askerleriymiş. hatta orgy sırasında, birbiri içine giren mevziler nedeniyle tc ordusuna ait uçaklardan kendi birlikleri üzerine atılan abazan tc askerleri yanlışlıkla yine birbirlerine tecavüz etmişler. yoksa hpg gerillaları öyle şey yapmazmış. onlar çiçek topluyomuş sadece, birbirlerine çiçek veriyolarmış. hep tc askerleri sikiyomuş afedersin.

filaş filaş filaş: tc'nin gerilla kıyafeti giymiş kontra birlikleri tecavüz etmiş. ama tezavüze uğrayanlar de yine tc'nin başka bir kontra birliğiymiş. vay anasını sayın seyirciler. (bkz: @7311715) (bkz: yersen)
  5. türk silahlı kuvvetleri'nde görev alan nekrofil tipin çatışma sonrası yaptığı fiil de olabilir. kulak, burun, kelle keser öte tarafta da ölü ele geçirilen kadın pkk'lilerle bu tip bi' münasebete girmiş olabilirler. dağbaşı neticede orlar, orman kanunları, psikolojik bozukluklar, kompülsif durum ve fallokrasi.

onların deyimi ile ''siktikleri'' zaman öç alıyor veyahut da bi' takım ''üstün'' özellikleri kendi bünyelerine dahil edebiliyorlar yani buna inanıyor olabilirler.
    latin amerikanın savaşçı kabileleri öldürdükleri rakip kabilenin savaşçısının-onun gözünü çıkarıp yermiş. dünyayı düşmanın gözüyle de görmek ister, bu sayede bi' tür avantaj daha kazanmak istermiş.
    gerçi ölü pkk'li militanı sikip ne kazanmak ister bu birey orasını bilemem. bizim millete yarak de, am de yeter zaten. mınaki.
  6. ne olduğunu bilmeden adam öldüren bir adamın tecavüz etmesini yadırgayan sözlük yazarlarının birden akıllarına dağdaki kadın militan akraba yada tanıdıklarının gelmesinden oluşabilecek eksi oy yağmuru.
  7. ne kadar onurlu bir örgütmüş şu meşum örgüt ve ne kadar çok severi var!

ahlak, erdem hepsi ezcümle mevcut!

bu tecenin sapık askerleri bakıp ibret alsın! 2 gün ancak oldu gerçi 13 askeri kahpece şehit etmeleri ama o da faşist tecenin faşist pilotlarının hıyarlığıymış di mi?

vahşeti, onursuzluğu meşrulaştırmak konusunda ne kadar yetkinleştiniz sizler böyle çiçek-böcek severler!

cemaat ve siz kürt faşistleri ne de güzel yakışıyorsunuz birbirinize ''düşmanımın düşmanı dostumdur'' zavallığında!

tecavüzcü olmayan vatansevmezler hayranlıkla izliyorum sizleri!
  1. 1