• isle of dreams
  itü sözlük yazarlarına özel %20 indirimli biletler için son tarih 19 temmuzkayıt ol
 1. nöey hey höy diye apıştıktan sonra play tuşuna bastığım video.eğer gerçekten böyle bişi olsa 23 sn lik bir video paylaşımı yerine bangır bangır her kanalda anahabere çıkması daha gerçekçi olmaz mıydı dedirtiyo insana.

  (bkz: http://www.facebook.com/...)
 2. bir kesim insanın; müsliman, muhammed, allah vb. gibi dinle alakalı şeyleri konuşmada duymadan hatta bir bile kelime sırpça bilmeden alt tarafı bir spikerin bayılmasını peygambere küfretti, çarpıldı öldü ohh iyi oldu diye tanımladığı olaydır.
 3. müslüman gençler'e premium üyelik almamı sağlamış çılgınsal, yola getirici, süpersonik, taşşaklı video...
 4. milosevic ve karadzic 5 vakit secdeye yatıyorlardı da, yaptıkları o kadar kötülük zamanında cezasız kaldı diye düşünmeye itmesi gereken spikerdir. gariban kimbilir ne konuşuyordu, ne anlatıyordu da fenalaştı.
 5. spikerin ismini (sanja nikolic) google'dan aratınca ölmediğini gördüğümüz, "sırpça bilinmiyordur biz bunu böyle giydiririz millete" diye milletin oyuncağı olmuş spikerdir ayrıca. yazık
 6. öyle bir tanrı düşünün ki onun peygamberiyle dalga geçince ölüyorsunuz. yaşamınız bu kadar değerli işte, başkalarına ibret olsun diye öldünüz.
  işte bayılan kızcağımızı böyle gösteren, bir nevi reklam yapan, sözde müslümanlar için olaylar böyle. öyle bir tanrı olsun ki, gazabı herkesi silsin süpürsün, öfkesi şöyle olsun, ateşi böyle olsun. böyle bir şey arzuluyor adamlar. dışarıdan gelen bir şey değil. din yüzünden böyle değiller, içlerinden fışkırıyor ve çevrelerine yayılıyor.