1. "artık yaşamanın bir anlamı yok" diye düşünmeye başladım. yaktım sigaramı; sağıma soluma baktım, bu ibneliği yapanın insan olmadığına kanaat getirdim. fırsatını bulduğu anda boğacaktı beni. resetlendim. yarım saat düyamı karartan insana acıyarak baktım. "tanrım bu bir rüyaa olsaaa" şarkısını söyledim.
    bu ibneliği yapanın insan olmadığını, bir hayvan ile yaşadığımı anladım. şakaymış. yeniden doğdum. zekmadan şüphe duydum. sitenin olayını söylemeyeyim başkalarının da hayatı kararsın. bilenlere de 1000cc taşşak gönderiyorum. istedikleri şekilde geçebilirler.
  2. bugüne kadar yediğim ve yedirttiğim en büyük keklerden biri. çok güzel bir şaka sitesi. peter ne sorarsanız cevaplıyor. işin aslı, bilgisayar başındaki kişi cevaplıyor ama siz gerçekten peter cevaplıyor sanarak dehşete düşüyorsunuz. bu şakayı yapacağınız kişiyi iyi tanımanız gerekiyor. bir arkadaşım ilkokul öğretmeninin adını sordu. ne yazacağımı şaşırdım. bütün sorularını bilmiştim, gördüğü rüyayı bile. ama ilkokul öğretmenini de bilseydim kafayı yedirtirdim. mecburen "ilkokul öğretmeninin amına koyiiimm" yazıp, "bazen sıkılıp, böyle ukala cevaplar verebiliyor" demek zorunda kaldım. ama yedi.

en eğlenceli sorulardan biri kuşkusuz "yanımdaki x kişi ne zaman ve nasıl ölecek" sorusu. herşeyi bilen peter'in bu konuda da yanılmayacağı şüphesi insanın beynini kemiriyor. hele ki cevap olarak iki hafta sonra, bir ay sonra, kanserden, depremden, trafik kazasından yazınca suratlarındaki ifade görmeye değer bir hal alıyor.
  3. gece 1-2 suları. 3 arkadaş birlikte kalınmaktadır ve olaydan önce yoğun miktarda alkol alınmıştır. peter answersdan haberi olmayan arkadaşı işletmeye karar verilir. önce anne adı, baba adı, abla adı, odada olanlar kimler gibi sorular sorulur tabii ki cevaplar alınır ve arkadaş yoğun şekilde olaya inanmaya başlar. daha sonra arkadaş ben ne zaman ölücem der , 23 yaşında cevabı alınır ve arkadaşın morali bir hayli bozulur. peki neden der akciğer kanseri cevabı sonrası elindeki sigarayı fırlatır ve içmiyorum ulan içmiyorum artık ölmücem işte diye bağırır. arkadaş iyice olaya ısınmıştır. ve en sonunda can alıcı soru gelir; benimki sor bakalım kaç cmmiş ? cevapları yazan arkadaşıma bakarım ulan bunu nasıl bilicek şimdi düşünmeye başlarım. o anda 16 cm cevabı ekranda yazar ve aha bunuda bildi der işletilen arkadaşım. o andan sonrası ise tam bir facia. arkadaşım peter biliyor diye korkuyor ben yanımdaki eleman işletilen çocuğun cinsel organ boyunu nerden biliyor diye korkuyorum. cevapları yazan arkadaş ayrıca ev sahibidir çünkü adamın evinde kalıncaktır ve belli ki can güvenliği yoktur. işletilen arkadaş sabaha kadar peter gelicek diye korktu ben ise yanımda ki eleman her an gelip benimkini avuçluycak diye korktum. siz siz olun birini işletmeden önce iyi düşünün arkadaş grubunuzu tekrar baştan gözden geçirmenize sebep olabiliyor çünkü.
    not: arkadaş salladım tuttu diyor ama kim bilebilir, bir daha o evde kalmak gerçekten yürek işi...
  4. nasıl kullanılacağını, ne yazmam gerektiğini bir türlü çözemediğim bu yüzden de bana bir türlü cevap vermeyen chat mekanizması.
  5. iki saat keklenipi yusuf yusuf arttıran sanal kanı bozuk. tabi kanı bozuk olan peter mi kekleyen mi onu siz deyin.
  6. biraz uğraştırdık ama işin özünü çözdük.

tek bilgisayarda sizin yazmanız gerekiyor yanıızdakini keklemek için. aslında bunun lanlı olanı olsa, bir kişi sorarken bir diğeri başka bir pc den cevaplasa, daha güzel ve gerçekçi bir kekleme sanatı olur.
  7. keklenmeme gibi bir şansınız olmayan hadise..

-- spoiler --

göster

-- spoiler --