1. fotoğraflara dikkat edilirse bu arkadaşın bir işaret parmağı da yoktur. demek ki boş zamanlarında organlarını kesiyor adam.
  2. bunun bir de parmağını falçata ile kesen adam videosu vardı. penis en nihayetinde kemiksiz bir yapıya sahip olduğu için sosis gibi cırt diye gidiverir. ama parmak kemikli olduğu için tam eklem yerinden kemiği kırmak için daha fazla güç uygulamak gerekir. videoda adamın parmağını koparmak için diğer eliyle abanması yok muydu şu an bile midem ağzıma geliyor.

bir de bu insanlara birilerinin "kardeş bunlar kendi uzuvların? sen ne yapıyorsun?" demesi gerekir. bu kadar da sadist olunmaz yaa.

edit: videonun yerini bilmiyorum... bilsem de söylemezdim.
  3. chinaski'nin bir yazısında bir benzerinden bahsettiği adam. şöyle ki, yazıdaki şahsiyet otobanda belden aşağısı kan içinde yürümektedir. t.şakları kesip cebine koymuştur. adam hastaneye götürülür falan ama dikim için çok geçtir. üstelik kan kaybından ölür. ama bu adam, oldukça çirkindir ve yakınlarının söylemine göre hayatı boyunca hiçbir cinsel deneyim yaşamamıştır. her ne kadar kötü de olsa ben adama kızamadım, aksine haklı bir serzenişin ortasında olduğunu düşündüm.

ama bu başlıkta bahsedilen adam. nedir lan o öyle, böyle sadizm mi olur ?
  4. ya akli dengesi yerinde olmayan yada işlevini yitirmiş bir organı taşımanın gereksiz olduğunu düşünen şahsiyet.