merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

pelin batu

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #kültür sanat
  5. #gündem
  6. #kişiler
  1. ilerde süper bir oyuncu olacağına inandığım, oldukça güzel yüzlü aktris. babası büyükelçi `inal batu' olduğu için eğitim hayatını çeşitli ülkelerde tamamlamıştır. bir adet şiir kitabı da mevcuttur.
  2. melek yüzlü,tatlı dilli bir oyuncudur..ancak bir programda izledim, evlilik karşıtı azıcık da hippivari beyanatlar veriyordu.
  3. küçücük bünyesini alkolle doldurarak kameralara sevgilisi harun tekinle gerçekten çirkin pozlar veren insan. onları sivil toplum örgütlerinin eylemlerinde cici kıyafetleriyle görmeyi yeğleriz.
  4. bugün boğaziçi üniversitesi fen edebiyat fakültesinde görülmüş modern zaman prensesi.juliet binoche bakışları beni benden almıştır.üzerine minik bir sohbet edilince daha da hayran olunmuş kişi.
  5. türkçe yi doğru düzgün konuşamamasıyla, ağız hareketleriyle ve yazdığı ingilizce şiirlerle nefretimi kazanmış insan, güzel olabilir ama bu pek birşey değiştirmiyor.
  1. 1