• görseller

  • paxil
  • paxil
  • paxil
  • paxil
  • paxil
  • paxil
 1. kendine güvenini getirten mucizevi bir ilaç 3 ay kullanmanla birlikte kızlara çıkma teklifi edemem abi ben sözleri artık yalan olucak ama çok da geveze yapar bu adamı ilk günler yan etkileri görülür ama vücut alışınca bişeycik olmaz özellikle gece terlemelri sık görülür paso fanila değiştirirsin i çok gıcık bi iş ama soğuk bir günde millet kabanlarla dolaştığında sen bi hırkayla bilem gezinirsin milletede hava atarsın bak bu eleman hiç üşümüyor way be dedirtirsin...
 2. kadın denen varlığa bakışınızı değiştirir. güzel bir kadın gördüğünüzde, bir dişinin dokunuşunda eti form, hayır hayır, ülker altınbaşak yiyormuş tadı alırsınız. cinsel kimliğinizin soğumaya başladığını anladığınızda azaltmakta fayda vardır.*
 3. kuzenimin ve erkek arkadaşının kullandığı ve sevgili doktorumun bana da verdiği ilaç. yazılanların aksine kilo verdiriyormuş.(çok mutlu oldum) gerçekten yaşadığın bunalım halinden kurtulmanı sağlıyormuş. kendisine güvenerek başlayacağım. bütün sözlükleri okuduktan sonra 'ya ben içmem bunu. obsesif obsesif gezerim daha iyi' dedim. sonra bir ampul yandı tepemde. lan dedim kuzenimde bahsetmişti böyle bir şeyden diye ve hemen sordum. kullan hiç birşey yapmadı bana dedi. sonuç olarak ilacı araştırmak istiyorsanız kullanan yakınlarınıza danışın. itüsözlüğü okuyun fakat ekşisözlüğü okumayın. çünkü insanı bunalıma sürüklemektedir.
 4. bir temizlik firması. ve evet ne yazık ki şundan esinlendikleri ap açık...

  pak sil...

  yazıklar olsun diyor, türk müteşebbislere buradan kocaman bir küfür sallıyoruz.

  ayrıca paxil temizlik firmasının sonradan çıktığını varsayarak soruyorum. hangi dallama şirketine çok bilindik bir antidepresan adını verir. tabi ki bir türk...
 5. yan etkileri arasında cinsel disfonksiyon olan ve aniden kullanmayı kesince mide bulantısı, beyinde elektrik şoku yapan ilaç. kesinlikle doz azaltarak ve doktor kontrolünde kesilmesi gerekir yoksa çok kötü günler sizleri bekliyor demektir.

  örneğin; doktora ilaç yazdırmaya üşendiğim, nasıl olsa elimde var bitince yazdırırım dediğim için kabus gibi 1 hafta geçirdim. ilaç bittiği zaman acilen şehir dışına çıkmak zorunda kaldım. ilk günler mide bulantısı başladı ve 3. günün sonunda beynimde sanki şimşekler çakıyor gibiydi. sanki biri kafama vuruyordu ve bu şoklar kafamın ne tarafında olursa o tarafa doğru düşer gibi oluyordum.

  sonra tabi döner dönmez doktora koştum ve ilacı yazdırdım. hemen eski halime döndüm.

  cinsel disfonksiyona gelince; erken boşalma gibi bir derdiniz varsa artık yok demektir. kullanmaya başladıktan 1 hafta sonra boşalma süresinde fark edilir bir derecede artış oluyor ki bu aralıksız 1 saati bile bulabiliyor.

  sonuç olarak başladıysanız bu ilaca kesinlikle ama kesinlikle tedaviyi yarıda kesmeyin ve ilaçları gün atlamadan "düzenli" kullanın.

  edit: rüya olayını es geçmişim. ilaç hd kalitesinde rüyalar görmenizi sağlıyor hatta gece yatarken yanınıza kağıt kalem alın, uyandığınızda ne gördüğünüzü yazın süper film senaryosu olur.
 6. inanılmaz dişleri sıktıran ilaç. 3 aydır fark etmemiştim ama birkaç gece önce uyandığımda dişlerimin döküleceğini düşünmeye başladım ağrıdan. dişlere yapılan baskı sonucu da garip bi baş ağrısı yapmaktadır. kendinize gün içinde baktığınızda yine istemsiz bir şekilde dişlerinizi sıkarken buluyorsunuz.