1. prospektüsünü bi okusan yok hacı ben böyle iyiyim diyip hapı almaktan vazgeçersin. yan etki olarak bi aids yapmıyo heralde anasını satıyim.

edit: mal gibi yazmışım bunları ama etki altında kalmayın. doktorunuz diyorsa kullanın amk. bunu da neden yazmışım anlamadım zaten. hiç kullanmadım bile lan bu hapı.
  2. uzun bir süre kullanıyorsanız -6 aydan uzun bir süre- şayet 2 gün ilacı almayagörün. bu ne acidde ne de opiumda yaşayabileceğiniz bir kafa olma hali değil: bilgisayarın lcdsinin birkaç kablosunda temassızlık mı var? gündüz vakti bu havai fişekler nereden atılıyor yau? insanlar niye bu kadar dengesiz yürüyorlar sokakta hem çarpıyorlar hem de özür bile dilemiyorlar. ben bu oyunun kontrol düğmeleriyle mi oynadım, bu kadar kısa sürede bu kadar hp nasıl kaybedebilirim, hiç potion kalmadı elde.
    (bkz: kandan çekilme semptomları)
  3. yan etkileri çok fazla antidepresan. yan etkilerini okuyunca acaba kullanmasam mı diyesi geliyor adamın. yan etkilerinde yok yok vesselam. majör depresif, panik bozukluk, sosyal fobi gibi rahatsızlıkların tedavisinde kullanılıyor. 10, 20, 30 ve 40 mg lık tabletleri var. ayrıca bu antidepresan sakinleştirmiyor, sinir yapıyor. yan etkilerinden biri de bu zaten. majör depresif hastalarında intihara da sebep olabiliyor.
    tek iyi yan etkisi kilo fazlası olanlar için: kilo kaybı.
  4. bırakmanız durumunda eksikliğini pek sık hissedebileceğiniz antidepresan. panikatak, sizi her avcuna aldığında özlemini çekersiniz bu ilacın.
  5. 1 aylık kullanımla yeniden doğmamı sağlayan ilaç. kullanmadan önce herkes gibi yan etkilerini okudum ve vazgeçmek üzereyken ''lan zaten bu halden kötü durumda olamam'' diyip sabrettim. uyku ve mallaşma vaziyetleri oldu tabiki de. ama hepsi geçti zamanla. zamanla bi rahatlık bi takmamazlık ve hayat sevinci beliriyor içinizde. amma velakin bi gün alkol almak için içmedim ve müthiş bi baş ağrısı yaptı. yine de kullanmakta tereddüt edenlere tavsiye edilir.

(bkz: test edildi onaylandı)
  6. 1 yıl kadar kullandım ilacı xanaxla beraber prospektüsünden altıma sıçtım dedim kesin bi bok olcak fazla birşey olmadı mide bulantısı baş ağrısı sadece doktorum 20mg kullandırtıyordu x 2 olunca 40mg yani ama günde 3 öğüne çıkartttı hadi len hoşt dedim tabiki bende yarımla başlamıştım neyse çok şükür bıraktım umarım bir daha ihtiyacım olmaz herkese sağlıklar diliyorum efenim.
  7. tam 17 gündür kullandığım ilaçtır. ilk haftalarda okuduklarımdan tırstığım derecede olmasa da yan etkilerini gördüm.
    ilk gün sıkıntılı bir uyku, dumanlı hava sahası oluşturdu. böyle " yürüyen ben miyim?" fikriyatı gelişiyor.
    ikinci gün hafif bir mide bulantısı ve midede taş varmış etkisi
    üçüncü gün midedeki taşın göğüse çıkması + hafif mide bulantısı devamı
    dördüncü gün hareketlerde gözle görülür yavaşlama, hızlı düşünüyorsunuz ama hızlı davranamıyorsunuz (suyun içindeymiş hissi)
    ..ilk haftanın sonuna kadar mideden göğüse çıkan taşın bu kez soluk borusunda konuşlanması.
    geleliim ikinci haftaya..
    ikinci hafta mide bulantısı bıçak gibi kesildi iştahım geri geldi. ama hafif mallık seyrediyor. günlük sorunlara çözüm önerisi getirememe sorunsalı ( kaşığı olmayan şekerlikteki toz şekerle karşılaşınca çaya nasıl şeker atacağım sorusuna cevap bulamıyorsunuz, halbuki sağ çekmece elinizin altında)
    nitekim üçüncü haftaya girdim, olumlu bir etkisini henüz göremedim ama, plasebo etkisiyle anksiyeteme çözüm bulacağımı hissediyorum.