1. kuru kuru pek hoş olmuyor arada bir ıslatın, hee birde kutu kolayı pipetle içer gibi yapmayı deseniz ölürmüsünüz?
 2. penisin baş kısmının uyarılması bir erkeği mutlu etmenin en etkin yöntemidir. bu yüzden oral seks esnasında çabalarınızı penisin baş kısmına yoğunlaştırmanız yapılabilecek en önemli önerilerden biridir.

  penisin şaft kısmının öpülüp, emilmesi her ne kadar iyi niyetli bir çaba olarak puan kazandırsa da, maalesef pek zevk vermez çünkü şaft kısmında pek fazla sinir ucu yoktur.

  penisin öpülmesi yada dudaklarla git-gel yapılması iyi fikirlermiş gibi görünse de, pratikte pek zevk vermezler. erkeklere asıl zevk verenler penisin baş kısmının emilmesi ve baş kısmında dilin gezdirilmesidir.

  en çok dikkat etmeniz gereken konu, dişlerinizin hiç bir şekilde penise değmemesidir. onca çabanızı bir anda çöpe atmış olursunuz.

  erkek vücudunun en hassas bölümü olan erbezlerinin* çok yakınında olduğunuzu da unutmayın. oksuyacagim derken partnerinizin canını ciddi biçimde acıtabilirsiniz.

  hijyenin önemli olduğunu unutmayın. partnerinizden banyoya gidip penisini temizlemesini istemekten çekinmeyin.

  sanılanın aksine biz erkekler deep throat'a çok da meraklı değiliz. boşu boşuna kendinizi sıkıntıya sokup, oral seksten soğumayın.
 3. eğer istemiyorsanız, sırf o istiyor diye yapmayın. mecbur değilsiniz.

  "yapmak istiyorum ama keyif almıyorum sonuçta" diyorsanız, 69'u deneyiniz. kendiniz haz aldıkça, uygulamaktan da zevk alabilirsiniz.