• videolar+1

• görseller

• parliament pazar gecesi sineması
  1. ilk ve orta okul yıllarımda, hafta sadece bir gece geç yatmamı sağlayan, pazarları yayınlanan, o zamana göre vizyona çok önce girmemiş,ve sıkı sükse yapmış filmleri yayınlarlardı burda.
    bi de hep bi aşk şarkısı çalardı bunun tanıtımında "baby i will ..." zart zurt die de giderdi bu şarkı
  2. çocukluğum boyunca her pazar birbirinden güzel filmlerin yayınladığı program. aileme yalvarıp dururdum ne olur bir gece geç yatıp bu fimleri izleyeyim diye ama kısmet işte. ne zaman ben geç yatma özgürlüğümü elde ettim, programı yayından kaldırdılar.
  3. star tv'nin eski pazar gecesi sineması.kaliteli filmleri ve süper müziği ile bizleri bizden alan kuşak , içimde amerika'ya gitme hissi uyandırırdı.
  4. şampanya içen şık giyimli bir bayanın elinde kadehle gökdelenin birinden new york'a bakış atmasıyla başlayan,müziği gerçekten unutulmaz kuşak.
  5. çocukluğumda pazar gecelerini neden daha da sevmediğimi hatırlatan kuşak..sebebi ise bu harika ötesi kuşağın başlama saatinde yatağa postalanmam gerektiğinin şahsıma hatırlatılmasıdır..ne zaman ki özgür oldum kuşak kaldırıldı..
    (bkz: kadere bak..)