1. renk ve desen olarak, gerçekten güzel pijamaları olan marka. paraya kıyıp bişiyler aldıktan sonra, üzerinden bir hafta geçmeden aynı şeyleri cuma pazarında mağazadakinin onda biri (tam 1/10, ne bir kuruş eksik ne fazla) fiyatına (hatta iki tane alana indirim de yapıyodu pazarcı amca) tezgahta görmek insanın içine çok güzel oturduğundan,artık sadece vitrinine baktığım mağazadır kendileri
  2. doğru dürüst bir müşteri hizmetleri bulunmayan mağazamsı. üzerine eşşek kadar indirim yazdıkları donları kasada eski fiyatından bana okutmaya çalışıp, itiraz edince de "aaaa öyle yazıyo ama indirimde diil bu donlar, yani şimd streç bunlar... şey kumaşından ötürü indirimde olamıyo bunlar yaaaanee" diyen yayık ağızlı satıcı kıza kafa atasımı getirmiştir. "o halde üzerine indirim neden yazıyorsunuz, banane streçten kumaştan ben fiyata bakarım kardeşim" şeklindeki arızamı aval bakışlarla cevaplayan kızın kafasına donları attığım gibi bir hışımla internette müşteri hizmetleri e-maili, bir telefon numarası aradım ama nafile.

bak yazınca gene sinirlendim, yarın istinye park oysho'ya gidip de tıkmıyor muyum o donları kızın ağzına? alamadım lan sinirimi!
  3. çok güzel sütyenleri var nerdeyse bikini gibi görünen rengarenk modellere de sahip
    kalitesi de iyidir yıkanınca hemen bozulmaz ancak bu sene hep hello kitty'li çamaşırlara rastlağımdan biraz gözümden düştü
  4. son sezon ürünleriye insanda giyip sokağa çıkma cesareti veren iç giyim markası.ayrıca ürünlerinde çizgi film karakterlerine bolca yer verdiği için fetişistler açısından oldukça idealdir.
  5. garip bi' marka. tanımlanırken tanımlayıcının cinsiyetini ele veriyor örneğin.
    şimdi buraya,

-ay çok şeker ürünleri var, rengarenk sütyenlerine bayılıyorum, yazsam kız(bağyan)olurum,

"+bu ne aq. önüne gelen memelerim var, sütyen giyiyorum diye reklam yapmış, yazsam erkek ( bağy) olurum.