1. aslında en açık şekliyle "itin götüne sokulası erkek"tir. belediye otobüslerimizin eşi bulunmaz sıkışıklığından faydalanan sığırların, güdülerini kontrol edemeyen bir takım mahlukların gayet pişkin bir tavırla yaptıkları şeydir. zaten herkes tost ekmeği içindeki malzeme misali birbirine yapışmış durumdayken, nefes almak bile zorken, bir de arkanızdan sürekli tacizde bulunan bir sığırla karşılaşırsınız. pislik herifler, otobüste bile fantezi yapma çabasıyla yakaladğı her kadının, denk getirebildiği her yerine sürtünme suretiyle uyarılırlar. şimdi bu sığırları kızgın sopalarla dövmek, taşa tutup kafasını gözünü kırmak gerekmez mi? kadınlar neden feminist oluyor? kadınlar neden cinsellikten soğuyor? bu ve bunun gibi olayları daha ergenlikte yaşamaya başlıyorlar da ondan.
  2. (bkz: mk öyle insanın)

zavallı kızcağız ağzını açıp " napıyosun sen hayvan" diyince pişkin pişkin sırıtan, "napalım sıkışık otobüs" diye olaydan sıyrılmaya çalışan denyodur. ama bu halk yemez bunları mirim. aslan gibi üç beş amca sıçradılar yerlerinden döve döve indirdiler adamı otobüsten. şahit oldum olaya izmir halkını takdir ettim tekrardan.zira etrafımdaki arkadaşlardan olaya seyirci kalan insanlar olduğunu bile duyuyorum. onlara da burdan şunu söylüyorum ; unutmayın birgün siz de fortlanabilirsiniz.
  3. burada resmen tecavüze uğrayan bir bayanın şikayeti, bir çığlığı olur haklı olarak.

ancak otobüste diğer gerizekalı erkekler de" aman beni de fortlarsa" diye korkup olaya müdahale etmez. ulan şerefsizler, tutup o abaza piçi otobüsten yaka paça atsanıza. yok olaya bakacaklar, dinleyecekler, sonra hiç bir şey olmamış gibi seyahat devam edecek. benim böyle bir piçi otobüsten atmışlığım vardır ama. sallamıyorum lan valla. inanmayın aq.