1. çok yakışıklı hem de karizmatik. yolda insanlar durdurup, bu kasları nasıl yaptın diye soruyolar ve şok edici bir şekilde "genetik" diye cevap veriyor. yani sadece kendisini değil ailesini de övüyor. abimin de her türlü gideri var diyor. mühendis olmasa doktor olurdu. hem de öyle kolay kolay ölmez bu. nick'indeki emrah masumiyetine bakmayın. ilk önce oturup kimseye yer vermiyor ibne.

ben olsam verirdim.
  2. bu gece mesajlaşmaktan zevk alınan kişilerden. sabrını , iyimser yüzünü ve anlayışını kafası karışık bu bünyeye göstermiş sabırla dikkate alıp dert dinlemiş ve yardımcı olmuştur. saolsun...
  3. merhaba merhaba merhaba...

ne zaman adını görsem sağda online halde, böyle selam veresimi getiren hoşsohbet yazar. güzel güzel şiirlerini önce bana okutup da gönderiyor ya, o zaman ne çok seviyorum onu. gerçi daha bi kere yaptı ama, olsun. bundan sonra da yapar, önemserse fikirlerimi falan, daha çok severim kendisini yani.

az önce dedi ki ''iyi insan prim yapmaz, olmayalım iyi'' tamam olmayalım dedim. gel atlayalım köprüden dese, hangisinden diye sorucam. özünde iyi, sözünde doğru, şeker gibi adam. ballı lokma tatlısı. künefe. kaymaklı kadayıf. dondurmalı baklava. bir de he man..
  4. yolcuların hayranlık dolu bakışlarını üzerinden eksik etmedikleri, otobüsteki genç kızların sevgilisidir. otobüste ayakta kalan son insan olduğumda genelde otobüsten kolumda sayısız manitayla iniyorum. mal bulmuş mağribi gibi kolda sayısız manita nası oluyo amına koyim kolun da bi kapasitesi var diyenlereyse: kolumun adonisli yapılanmaları arasında bi seyehat öneriyorum.
  5. sözlükte,msn hızında konuşma rekorları kırdığım yazar.

klavye yüzünden çekmecedeki filme ulaşamayınca ben, kalkıp geldi geçen akşam oralardan, filmi verip geri gitti evine. üşeniyorum ben, uzak geliyor çekmece, gelip veriyor filmleri. yoksa kim uzanıcak taa oraya kadar..

kendisine vermeyip de yediğim kolalı jelibonlar yüzünden karnım ağrıyınca bütün gece, çınlattım kulaklarını.

otuz beş kırk saat olduğum yerden sadece mutfağa yürüyüp gelme teşebbüsünde bulunduğum, tek parça güneş ışığı görmediğim günlerde, sapıtmanın sınırlarını zorlarken, kendisine enteresan harfler topluluğu yollarken bile, tepki olarak sadece başladı yine gülmeye diye cevap verir. ödev vermişler geçen, deney falan. ille yardım et, yapamıyorum tek başıma. bıraktım işimi gücümü, ödev yaptık bir de. yıldızlı pekiyi alcak o ödevden.

aşk bitti sensörü icat edicekmiş bir de. yap da görelim..