• videolar

• görseller

• ot içtikten sonra yaşanan tripler
  1. otuyla ossun bokuynan ossun çok meşguliyetli bir tanıdık vardı bizim..ben naziyim filan diye gezerdi kamil..neyse bigün içmiş bu.kubarmı yaptık dedi nededi?..kovamıydı lan o yoksa? her ne haltsa işte!ondan hortumla sokmuşlar buna buda feci olmuş.duvar yarılmış pencere olup içerden biri elinden tutup bunu havaya fırlattıktan sonra bu yere çakılınca aynı su taneleri gibi kafası bilmem kaç trilyon tane minicik (su kabarcığı kadar adeta!) kendi kafalarını görmüş..ondan sonrada bi çok şey olmuştuda neyse sonra görüşürz hacı deyip engelledip puştu meseneden.. (bkz: kubarcıyı meseneden silecesin)
  2. kola kapaklarının altında "bedava 1 litre kazandınız" ya da "tekrar deneyiniz" yazılarının olduğu bir dönemde yakın arkadaşımın evdeki ot ortamına cebinde bedava yazan kapakla girip diğer arkadaşların sırayla tekrar deneyiniz yazan kapağı kapatıp açıp " aa hadi sen dene bakalım tekrar belki çıkar bu sefer " sözüyle kahkahalar attıkları bir sırada kapağı cebindeki kapakla değiştirdikten sonra " aha bu sefer çıktı lan " sözünden sonra diğer 3 arkadaşın korkudan komaya girmeleri.
  3. ya ben hiç ot içmedim ya da anlatılanlara bakılırsa buradakilere ex'i tozlayıp koko ile karıştırıp üzerine altın vuruş falan yaptırdılar.