merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

osman kaan erol

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #kişiler
  1. beyin fırtınası yapmayı çok seven itü bilgisayar mühendisliği hocası. yeni fikirlere her zaman açıktır ve zamanın ötesinde teknolojilerle uğraşmayı sever ki bu zaman zaman harbiden derste içinde bulunduğu zamanın ötesine geçmesine ve sizin ona bön bön bakmanıza neden olabilir. büyük ünlü uyumunu hiçe sayıp 'cek'li cümleler kurmayı çok sever , öte yandan iki tekerlekli taşıtların ve de dağ tepe tırmanmanın hastasıdır. kolay anlaşılabilecek uyumlu bir insandır.
  2. geçen sene okula motorla geldiğini görüp öğrenci sandığım sonra da arkadaşımın bitirme sunumunda jüride görüp yamulduğum hocadır kendisi.
  3. okula bisikletle gelmiş olduğunu görünce şaşırdığım hocam. ben de ilk başta öğrenci zannettim ama yakından bakınca osman kaan erol olduğunu anladım. biraz zaman geçtikten sonra da kendisinin medeni cesaretine ve hayata bakış açısına hayran kaldım.
  4. kardeşlik bağıntısına takmış insandır kendisi. yıl sonuna kadar söyledi durdu adam. ama şekerdir, yalnız ders bir saat erken bitmişti bir keresinde, adam bırakmamıştı. bir saat sınıfta kös kös oturduk.
  5. nev'i şahsına münhasır hoca.
    web sahifesine hastayız kendisinin.
    bakınız ne diyor en altta:
    "ağartılmış kot pantalon kullanmıyorum. silikozis hastalığına ortak olmuyorum."
  1. 1